۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 778
  • 23 بهمن 1388 - 14:49
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :

آبنوس و سکو قهرمان مسابقات بین المللی تکواندو تهران شد

رقابتهای بین المللی تکواندو جنوبغرب تهران بمناسبت دهه مبارک فجر روز جمعه 23 بهمن ماه با قهرمانی تیمهای سکو و آبنوس به پایان رسید.     به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : این پیکارها در دو گروه سنی نونهالان و نوجوانان با حضور 103 تکواندوکار در غالب 10 تیم از ارمنستان ، […]

رقابتهای بین المللی تکواندو جنوبغرب تهران بمناسبت دهه مبارک فجر روز جمعه 23 بهمن ماه با قهرمانی تیمهای سکو و آبنوس به پایان رسید.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : این پیکارها در دو گروه سنی نونهالان و نوجوانان با حضور 103 تکواندوکار در غالب 10 تیم از ارمنستان ، افغانستان ، عراق و ایران در سالن شهید معتمدی (مجموعه ورزشی کارگران) برگزار گردید که پس از رقابت هوگوپوشان نونهال ، تیم سکو (الف) با 7 طلا ، 1 نقره ، 2 برنز و 76 امتیاز جام قهرمانی اولین دوره این پیکارها را بالای سر بردند ، تیم سرعت فیلتر با یک طلا ، 5 نقره ، 4 برنز و 50 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم افغانستان با 1 طلا ، 1 نقره ، 5 برنز و 25 امتیاز سوم شد. در این راستا در رده نوجوانان تیم آبنوس با 6 طلا ، 2 نقره ، 1 برنز و کسب 82 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد ، تیم رنگسازی با 3 طلا ، 4 نقره ، 3 برنز و 62 امتیاز نایب قهرمان شد ، تیم ارمنستان با 1 طلا ، 2 نقره ، 5 برنز و 38 امتیاز به مقام سوم رسید.

نتایج انفرادی نونهالان

وزن اول

مقام اول : سپهر مالکی (سکو ) ، مقام دوم : علی قاسمی ( فیلتر )، مقام سوم : کارن میرزائیان (ارمنستان ) و  محمد حسین علی (افغانستان )

وزن دوم

مقام اول : سینا میرزایی ( سکو )، مقام دوم : نریمان مریدانی ( فیلتر ) ، مقام سوم :  میثم حسنی (افغانستان ) و  ارنست سیمونیان (ارمنستان )  

وزن سوم

مقام اول : حسن قیدر (سکو )، مقام دوم : مهدی عسگری (سکو " ب " )، مقام سوم : محمد صادق اسدالله زاده ( فیلتر ) و گرگین پطروسیان (ارمنستان ) 

وزن چهارم

مقام اول : مهدی خمیس آبادی (سکو )، مقام دوم : حسین الله رحمان (افغانستان ) ، مقام سوم : سرژی آوانزو و محمد امین محمدی ( فیلتر )

وزن پنجم

مقام اول : عرفان صادقی (سکو )، مقام دوم : رضا پناهی (فیلتر) ، مقام سوم :   علی سینا میرزایی (افغانستان ) و امریک بدلیان (ارمنستان )   

وزن ششم

مقام اول : سپهر طهماسوند ( سکو )، مقام دوم : فرشاد عابدینی نژاد ( فیلتر) ، مقام سوم : سعید مکرمی ( عراق ) ، محمد رجبی (سکو )

وزن هفتم

مقام اول : امیر فرخ پور (فیلتر) ، مقام دوم : فرهاد فروغی (سکو ) ، مقام سوم : جورک تنبورد (ارمنستان ) و آیدین رجبی (سکو )

وزن هشتم

مقام اول : مجید رستمی (سکو )، مقام دوم : سامان مراغی (سکو ) ، مقام سوم : مختار ابراهیم (افغانستان ) و پدرام  باستانی (فیلتر )

وزن نهم

مقام اول : ابوالفضل هاشه ای (افغانستان ) ، مقام دوم : سجاد مجیدی (سکو) ، مقام سوم : حسن زارع (فیلتر ) و  بهنیا صالحی (ارمنستان )

وزن دهم

مقام اول : مصطفی جعفرآباد (سکو ) ، مقام دوم : دانیال حضرتی (فیلتر)، مقام سوم : آرن اسکندریان (ارمنستان ) و رحیم کریمی (افغانستان )  

 

نتایج انفرادی نوجوانان

وزن اول

مقام اول : مهدی همت روشن (رنگسازی) ، مقام دوم : میثم مافی (سکو) ، مقام سوم : رسول سلطانی (آبنوس) و  منصور عظیمی (افغانستان ) 

وزن دوم

مقام اول : پویا بهارلو (آبنوس) ، مقام دوم : جعفر خلیلی (رنگسازی) ، مقام سوم : فرشاد فروغی (سکو) و  آرتورآرل لیان (ارمنستان )

وزن سوم

مقام اول : محسن محمدی (آبنوس) ، مقام دوم : توحید اسماعیل پور (سکو) ، مقام سوم : سعید اکبری (رنگسازی) و هاکو قازاریان (ارمنستان )  

وزن چهارم

مقام اول : میلاد کهنسال (آبنوس) ، مقام دوم : ایمان حیدری (رنگسازی) ، مقام سوم : حسین میرزایی (افغانستان) و مهرداد هوشمند (سکو)

وزن پنجم

مقام اول : هایکا سامولیان (ارمنستان ) ، مقام دوم : امیر کمربندی (رنگسازی) ، مقام سوم : گلیل آباجیان (ارمنستان ) و حسین صیفی (سکو)

وزن ششم 

مقام اول : ایمان چراغی (آبنوس) ، مقام دوم : میلاد عباسیان (رنگسازی) ، مقام سوم : فویا عبدل قادر (عراق) و محمد لطفی (سکو)

وزن هفتم

مقام اول : فرزاد ذولقدری (آبنوس) ، مقام دوم : امیر بهنام (ارمنستان ) ، مقام سوم : نظیف همشید (افغانستان) و افشین تالاری (رنگسازی)

وزن هشتم

مقام اول : محمد امامی (رنگسازی) ، مقام دوم : رضا تمیزی (آبنوس) ، مقام سوم : اصغر محمودی (ارمنستان ) و سجاد تیموریان (عراق)

وزن نهم

مقام اول : محمود مهربان (رنگسازی) ، مقام دوم : رضا قنبری (آبنوس) ، مقام سوم : علیرضا اکبری (افغانستان ) و بهزاد اسدی (ارمنستان )   

وزن دهم

مقام اول : علی درویشی پور (آبنوس) ، مقام دوم : حسن اسماعیلی (ارمنستان ) ، مقام سوم : محمد کریم (عراق) و  علی صفرپور (رنگسازی)

در پایان از سوی کمیته برگزاری هایکا سامولیان به عنوان فنی ترین بازیکن نوجوانان ، مهدی خمیس آبادی به عنوان فنی ترین بازیکن نونهالان معرفی گردید و سینا میرزایی در جایگاه بهترین بازیکن ایستاد.

ضمناً مسئولیت برگزاری این مسابقات بر عهده حسینعلی نعیمی رئیس هیئت تکواندو جنوبغرب بود.

 

 

 

 
 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram