۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 79952
  • 07 اردیبهشت 1403 - 14:37
  • 348 بازدید
  • ارسال توسط :
جام آینده سازان به پایان رسید؛ بانوان پومسه‌کار تهران نفرات برتر خود را شناختند

جام آینده سازان به پایان رسید؛ بانوان پومسه‌کار تهران نفرات برتر خود را شناختند

در پایان رقابتهای لیگ پومسه جام آینده سازان المپیک استان تهران ،تیم دختران نگین جشنواره قهرمان شد،هیات تکواندو جنوبشرق( الف) و هیات تکواندو جنوبشرق دوم و سومی را به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ دیدارهای هفته پایانی اولین دوره رقابتهای لیگ پومسه بانوان تحت عنوان جام آینده سازان المپیک […]

در پایان رقابتهای لیگ پومسه جام آینده سازان المپیک استان تهران ،تیم دختران نگین جشنواره قهرمان شد،هیات تکواندو جنوبشرق( الف) و هیات تکواندو جنوبشرق دوم و سومی را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ دیدارهای هفته پایانی اولین دوره رقابتهای لیگ پومسه بانوان تحت عنوان جام آینده سازان المپیک در سه بخش انفرادی استاندارد، ابداعی و تیمی در  رده کمربندی سبز _ آبی صبح امروز جمعه ۷ اردیبهشت ماه در خانه تکواندو پایتخت  برگزار و طی آن نفرات برتر و تیم های سکونشین مشخص و معرفی شدند .

بااتمام این مسابقات، تیم” نگین جشنواره” با کسب ۱۲ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد،”هیات تکواندو جنوبشرق ( الف )” با کسب ۱۰ امتیاز در سکوی نایب قهرمانی ایستاد و “هیات تکواندو جنوبشرق “با کسب ۸ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد .

بااعلام سازمان لیگ برترین ها به شرح ذیل معرفی شدند ؛
بهترین سرمربی : مژگان فرضی نژاد ( تیم نگین جشنواره)
بهترین سرپرست: زهرا همتی( آس)
بهترین داور: فائزه تیز مغز
فنی ترین بازیکن استاندارد : فاطمه سادات بهشتی روی ( المس شرق )
کاپ اخلاق :الماس شرق

اسامی نفرات برتر و سکوشنین به شرح ذیل است ؛
رده سنی زیر ۹ سال:
اول: فاطمه چوبینی( هیات تکواندو جنوبشرق)
دوم: پرنیا خادم حقیقی( معراج)
سوم: تبسم رجبی بنماران( هیات تکوانتدو جنوبشرق)
چهارم: شایلین آقا محمد حسنی( آس)
رده سنی ۹ تا ۱۲ سال:
اول: فاطمه سادات بهشتی روی ( الماس شرق)
دوم: نیکا کمالی( هیات تکواندو جنوبشرق الف)
سوم: باران اسماعیلی( معراج)
چهارم: آتیتا سوری( نگین جشنواره)
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
اول: باران کاهانی( نگین جشنواره)
دوم:مهسا پناهی( نیروانا)
سوم: فاطمه تیموری زاده( باشگاه ارکیده)
چهارم: نازنین زهرا یزدانی( باشگاه ارکیده)
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
اول: مریم مرزانی( تیم شمال شرق)
دوم: زهرا نقاشی ( ستارگان)
سوم: محیا ترابی جوبند( نگین جشنواره)
چهارم: ساجده قلی زاده( هیات تکواندو رباط کریم)
رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
اول: عارفه پور خورشیدی( آذرخش)
پومسه ابداعی انفرادی
رده سنی زیر ۱۴ سال:
اول: زهرا صادق زاده
دوم: آرشیدا کشاورز افشار
پومسه استاندارد تیمی
رده سنی زیر ۱۲ سال:
اول:هیات تکواندو جنوبشرق الف
دوم: تیم نگین جشنواره
سوم: معراج
چهارم: هیات تکواندو جنوبشرق
رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
اول: باشگاه ارکیده
دوم:  نیروانا
سوم: هیئت تکواندو رباط کریم
چهارم: هیئت تکواندو جنوب شرق

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram