۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 126
  • 26 بهمن 1387 - 4:00
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :

رقابت 160 هوگوپوش در مسابقات تکواندو پاکدشت

هیئت تکواندو شهرستان پاکدشت به مناسبت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات آزاد کیوروگی برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران:این مسابقات روز جمعه 18 بهمن ماه در رده سنی نوجوانان و جوانان در سالن امام خمینی (ره) برگزار شد. در این پیکارها تعداد 160 هوگوپوش با قضاوت 15 داور با یکدیگر […]

هیئت تکواندو شهرستان پاکدشت به مناسبت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات آزاد کیوروگی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران:این مسابقات روز جمعه 18 بهمن ماه در رده سنی نوجوانان و جوانان در سالن امام خمینی (ره) برگزار شد. در این پیکارها تعداد 160 هوگوپوش با قضاوت 15 داور با یکدیگر به رقابت پرداختند که باشگاه امیر از پاکدشت با بیشترین امتیاز صاحب کاپ طلا شد و باشگاه امام خمینی(ره) شریف آباد کاپ نقره را از آن خود کرد و باشگاه قدس از کیان شهر کاپ برنز را به خود اختصاص داد.

ضمناً در راستای این مسابقات جمشید سهرابی رئیس هیئت تکواندو استان تهران ، اصغر طهماسبی نائب رئیس، رامین حسنیان ،احمد پازوکی رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان پاکدشت ، امامی مسئول تربیت بدنی بخش شریف آباد حضور داشتند.

لازم به ذکر است مسئولیت برگزاری این رقابتها بر عهده مسعود کرد خلج مسئول هیئت تکواندو پاکدشت و ناصر هداوند میرزایی مسئول هیئت تکواندو بخش شریف آباد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram