۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 369
  • 23 تیر 1388 - 4:07
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :

داوران بین المللی تهرانی در کنیا و هندوستان

  یک دوره سمینار و کلاس باز آموزی و هماهنگی داوری بین المللی در کشورهای کنیا (نایروبی) و هندوستان (بنگال) مرداد ماه برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : شرایط شرکت در کلاس باز آموزی و هماهنگی ، پرداخت حق عضویت سالانه ، داشتن مدرک داوری بین المللی ، پرداخت […]

 

یک دوره سمینار و کلاس باز آموزی و هماهنگی داوری بین المللی در کشورهای کنیا (نایروبی) و هندوستان (بنگال) مرداد ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : شرایط شرکت در کلاس باز آموزی و هماهنگی ، پرداخت حق عضویت سالانه ، داشتن مدرک داوری بین المللی ، پرداخت ورودیه 100 دلار آمریکا ، تکمیل فرم و ارسال آن به فدراسیون جهانی می باشد و همچنین معرفینامه از هیئت استان ، داشتن حداقل دان 4 کوکیوان، تکمیل فرم ثبت نام و ارسال به فدراسیون جهانی ، دریافت معرفینامه از فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران ، داشتن داوری حداقل درجه یک از فدراسیون تکواندو ، ورود به کلاس جهت ثبت نام 300 دلار آمریکا از شرایط لازم جهت شرکت در سمینار است .

لازم به ذکر است : داوران واجد الشرایط می بایست تا تاریخ اول مرداد ماه نسبت به اخذ معرفینامه از این فدراسیون تکواندو و ثبت نام از طریق سایت فدراسیون جهانی اقدام نمایند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram