۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 270
  • 29 اردیبهشت 1388 - 7:33
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :

خدایی داور نمونه مسابقات لیگ برتر تکواندو شد

  احمد خدایی داور ملی پایتخت نشین بر اساس  قضاوت های عادلانه ای که در مسابقات لیگ برتر از خود به جا گذاشته است به عنوان داور نمونه لیگ برتر سال 87 معرفی شد. خدایی در پی برگزیده شدن به عنوان داور نمونه لیگ برتر در این خصوص با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران […]

 

احمد خدایی داور ملی پایتخت نشین بر اساس  قضاوت های عادلانه ای که در مسابقات لیگ برتر از خود به جا گذاشته است به عنوان داور نمونه لیگ برتر سال 87 معرفی شد. خدایی در پی برگزیده شدن به عنوان داور نمونه لیگ برتر در این خصوص با روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران سخن گفت.

 

 

 

تا به حال افتخار قضاوت در مسابقات انتخابی تیم ملی در گروه های سنی مختلف و لیگ های مختلف کشوری را داشته ام و در این بین سعی کرده ام با قضاوت عادلانه و مفید باعث ایجاد محیطی بدون تشویش شوم .

داوربرگزیده لیگ برتر گفت:یکی از دلایل مهمی که من را به این مرحله رسانده است توکل به خدا در تمام لحظات زندگی و همچنین در قضاوت در عرصه های مختلف است . همیشه سعی کرده ام در قضاوت کمترین خطا را داشته باشم و اینکه نسبت به امتیاز گذاری تمرکز کرده و آمادگی جسمانی خود را حفظ کنم، در ضمن به روز بودن یکی از اموری است که مدام مد نظرم خود قرار می دهم.

داور ملی پایتخت نشین اظهار کرد: انتخاب من به عنوان داور نمونه لیگ  برتر سال 87 بر اساس ارزشیابی از سوی کمیته داوران فدراسیون تکواندو وسازمان لیگ ، انجام گرفت .

وی در پایان نسبت به انتخابی که کمیته داوران فدراسیون تکواندو و سازمان لیگ  داشتند تقدیر و تشکر کرد .

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram