۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58839
  • 22 تیر 1401 - 13:46
  • 1093 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور پیشکسوتان تکواندو پایتخت در حرم مطهر امامزاده صالح

حضور پیشکسوتان تکواندو پایتخت در حرم مطهر امامزاده صالح

پیشکسوتان و اساتید تکواندو  استان تهران  به مناسبت میلاد باسعادت امام موسی کاظم( ع)  به زیارت حرم مطهر امام زاده صالح خواهند رفت . به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران ؛ در راستای اجرای برنامه های فرهنگی کمیته پیشکسوتان، به مناسبت میلاد با سعادت امام موسی کاظم ( ع)  پیشکسوتان استان تهران به […]

پیشکسوتان و اساتید تکواندو  استان تهران  به مناسبت میلاد باسعادت امام موسی کاظم( ع)  به زیارت حرم مطهر امام زاده صالح خواهند رفت .
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران ؛
در راستای اجرای برنامه های فرهنگی کمیته پیشکسوتان، به مناسبت میلاد با سعادت امام موسی کاظم ( ع)  پیشکسوتان استان تهران به همراه جمعی از مربیان و تکواندو کاران روز چهارشنبه ۲۹ تیر ماه ساعت  ۹ صبح در آستان مقدس حضرت امام زاده صالح (ع) تجریش گردهم جمع خواهند شد تا ضمن زیارت آستان مبارک امام زاده صالح  میلاد امام هفتم را جشن بگیرند.
دراین مراسم پیشکسوتان تکواندو ابتدا به زیارت حرم مطهر امامزاده صالح خواهند رفت و پس از آن به زیارت شهدای  هسته ای می روند و با اهدا گل ومراسم غبارروبی و عطر افشانی مراتب قدردانی و تجلیل از قهرمانان واقعی این مرزو بوم را به جا خواهند آورد.
لازم به ذکر است از سوی هیات تکواندو استان وسیله جهت حضور در آستان مقدس امام زاده صالح ساعت ۷:۳۰ صبح در محل خانه تکواندو پایتخت مهیا می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram