۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 53795
  • 16 آذر 1400 - 12:49
  • 398 بازدید
  • ارسال توسط :
خمیس آبادی خبر داد؛اعلام آمادگی تیم ها جهت حضور در لیگ نونهالان استان تا ۲۵ آذر ماه

خمیس آبادی خبر داد؛اعلام آمادگی تیم ها جهت حضور در لیگ نونهالان استان تا ۲۵ آذر ماه

مسئول سازمان لیگ استان تهران گفت:رقابتهای لیگ نونهالان استان تهران در دو گروه دختران و پسران، در بهمن ماه برگزار خواهد شد . احمد خمیس آبادی مسئول سازمان لیگ استان تهران در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو بیان داشت ؛براساس برنامه ریزی های صورت گرفته رقابتهای  هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر نونهالان پسر و […]

مسئول سازمان لیگ استان تهران گفت:رقابتهای لیگ نونهالان استان تهران در دو گروه دختران و پسران، در بهمن ماه برگزار خواهد شد .

احمد خمیس آبادی مسئول سازمان لیگ استان تهران در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو بیان داشت ؛براساس برنامه ریزی های صورت گرفته رقابتهای  هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر نونهالان پسر و چهارمین دوره مسابقات لیگ نونهالان دختر استان تهران تحت عنوان” جام آینده سازان پایتخت”از اوایل بهمن ماه آغاز می شود.

وی با بیان اینکه  این رقابتها در چهار گروه برگزار می گردد  در ادامه افزود: با توجه به استقبال خوب تیم ها  و حضور بازیکنان در لیگ نونهالان استان،مهلت اعلام آمادگی تیم ها به سازمان لیگ تا ۲۵ آذر ماه تمدید شد و تیم ها جهت حضور می بایست تا تاریخ اعلام شده جهت ثبت نام اقدام کنند.

خمیس آبادی در پایان اظهار داشت : رقابتهای لیگ باشگاهای استان در رده سنی نوجوانان با برگزاری دیدارهای مقدماتی و نهایی در دو گروه اول  و دوم برگزار شد و مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان نیز در آذر ماه و دی ماه در دو بخش دختران و پسران با حضور ۸ تیم و در یک گروه برگزار خواهد شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram