۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54973
  • 05 بهمن 1400 - 10:27
  • 249 بازدید
  • ارسال توسط :
پنجشنبه، آغاز لیگ تکواندو نونهالان پسر/ مصاف ۱۰ تیم در جام قهرمانان فردا در گروه یک و دو

پنجشنبه، آغاز لیگ تکواندو نونهالان پسر/ مصاف ۱۰ تیم در جام قهرمانان فردا در گروه یک و دو

رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول و دوم  لیگ تکواندو نونهالان پسر استان “جام قهرمانان فردا”  پنجشنبه هفتم بهمن ماه برگزار می‌شود تا تیم های صعودکننده  این گروه به مرحله نهایی مشخص شوند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول و سوم (هفته اول الی پنجم ) لیگ […]

رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول و دوم  لیگ تکواندو نونهالان پسر استان “جام قهرمانان فردا”  پنجشنبه هفتم بهمن ماه برگزار می‌شود تا تیم های صعودکننده  این گروه به مرحله نهایی مشخص شوند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول و سوم (هفته اول الی پنجم ) لیگ تکواندو نونهالان پسر استان “جام قهرمانان فردا ” یادواره “شهید محمد حسین گیتی نما” پنجشنبه هفتم بهمن ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار می‌شود تا تیم های صعودکننده این گروه به مرحله نهایی مشخص شوند.
در گروه یک تیمهای “اتحادیه بهارستان و چهاردانگه الف،شاهین شهر ،آینده سازان غرب،ستارگان پدیده شهرستان قدس ( الف) و آکادمی تکواندو یافت آباد ” به رقابت می پردازند.
تیم های “شهر درب ایرانیان، شهرداری شهر قدس ب ،اتحاد هاشمی ،هیات تکواندو اسلامشهر و آکادمی تکواندو ایرانیان “در گروه دو به مصاف یکدیگر می روند.

برنامه رقابتهای مقدماتی به شرح ذیل می باشد؛
گروه یک //

هفته اول:
اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف – آکادمی تکواندو یافت آباد
شاهین شهر _ شهرداری شهر قدس الف
آینده سازان غرب ( قرعه استراحت)

هفته دوم:
شاهین شهر _ آینده سازان غرب
شهرداری شهر قدس الف _ آکادمی تکواندو یافت آباد
اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف ( قرعه استراحت)

هفته سوم :
شهرداری شهر قدس الف _ اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف
آکادمی تکواندو یافت آباد _ آینده سازان غرب
شاهین شهر ( قرعه استراحت)

هفته چهارم :
آکادمی تکواندو یافت آباد _ شاهین شهر
آینده سازان غرب _ اتحاد بهاستان و چهاردانگه الف
شهرداری شهر قدس الف ( قرعه استراحت )

هفته پنجم :
آینده سازان غرب _ شهرداری شهر قدس الف
اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف – شاهین شهر
آکادمی تکواندو یافت آباد ( قرعه استراحت )

گروم دوم //

هفته اول:
آکادمی تکواندو ایرانیان _ اتحاد هاشمی
شهرداری شهر قدس ب _ هیات تکواندو اسلامشهر
شهر درب ایرانیان ( قرعه استراحت )

هفته دوم:
آکادمی تکواندو شهر قدس ب _ شهر درب ایرانیان
هیات تکواندو اسلامشهر _ اتحاد هاشمی
آکادمی تکواندو ایرانیان( قرعه استراحت)

هفته سوم:
هیات تکواندو اسلامشهر _ آکادمی تکواندو ایرانیان
اتحاد هاشمی _ شهر درب ایرانیان
شهرداری شهر قدس ب

هفته چهارم :
اتحاد هاشمی _ آکادمی تکواندو شهر قدس ب
شهر درب ایرانیان _ آکادمی تکواندو ایرانیان
هیات تکواندو اسلامشهر ( قرعه استراحت)

هفته پنجم :
شهر درب ایرانیان _ هیات تکواندو اسلامشهر
آکادمی تکواندو ایرانیان _ آکادمی تکواندو شهر قدس ب
اتحاد هاشمی ( قرعه استراحت)

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram