۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 56573
  • 17 اردیبهشت 1401 - 10:45
  • 1073 بازدید
  • ارسال توسط :
ثبت نام در مسابقات آزاد نوجوانان کشور آغاز شد

ثبت نام در مسابقات آزاد نوجوانان کشور آغاز شد

مسابقات آزاد نوجوانان کشوری در دو گروه دختران و پسران، از ۴ خرداد ماه به مدت هشت روز در خانه تکواندو برگزار می شود؛ ثبت نام برای حضور در این مسابقات در بخش دختران از امروز و در گروه پسران از فردا (یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه) آغاز خواهد شد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو […]

مسابقات آزاد نوجوانان کشوری در دو گروه دختران و پسران، از ۴ خرداد ماه به مدت هشت روز در خانه تکواندو برگزار می شود؛ ثبت نام برای حضور در این مسابقات در بخش دختران از امروز و در گروه پسران از فردا (یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه) آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو؛ ۱۳ دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۱۱ الی ۱۶ مرداد به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه  و۱۱ دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه در مغولستان و شهر «اولان باتور» برگزار می‌گردد.

بر همین اساس با اعلام کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو، رقابت های آزاد کشوری نوجوانان در دو گروه دختران و پسران  از دهه اول خرداد ماه  برگزار خواهد شد.

مسابقات در گروه دختران از ۴ خرداد ماه  طی چهار روز برگزار می‌شود که ثبت‌نام از امروزشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه  آغاز شده است و تا   ۲۷  اردیبهشت ماه امکان‌پذیر می‌باشد. پیکارهای گروه پسران نیز از ۸ الی ۱۱ خرداد ماه  پیگیری خواهد شد و ثبت نام از فردا یکشنبه ۱۸ اریبهشت ماه آغاز وتا  ۳۱  انجام می‌شود.

متولدین ۱۱ دی‌ماه ۱۳۸۳ تا ۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۶ جواز حضور در این رقابت‌ها را دارند؛ تاریخ دقیق برگزاری و وزن کشی  هر وزن نیز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فدراسیون تکواندو اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram