۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 56414
  • 09 اردیبهشت 1401 - 16:10
  • 866 بازدید
  • ارسال توسط :
مسابقات آزاد کشوری نونهالان و نوجوانان برگزار می شود
از 26 اردیبهشت ماه ؛

مسابقات آزاد کشوری نونهالان و نوجوانان برگزار می شود

کمیته مسابقات برنامه رقابت‌های آزاد کشوری در رده های سنی نونهالان و نوجوانان را در دو گروه دختران و پسران اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران  و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو؛ مسابقات آزاد کشوری به منظور شناسایی برترین‌های اوزان دهگانه جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان در […]

کمیته مسابقات برنامه رقابت‌های آزاد کشوری در رده های سنی نونهالان و نوجوانان را در دو گروه دختران و پسران اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران  و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو؛ مسابقات آزاد کشوری به منظور شناسایی برترین‌های اوزان دهگانه جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در دو گروه دختران و پسران رده کمربندی پوم یک به بالا از ۲۶ اردیبهشت ماه به مدت ۱۲ روز در تهران برگزار خواهد شد.

در رقابت‌های آزاد نونهالان متولدین ۸۶/۱۰/۱۱ الی ۸۹/۱۰/۱۰ در گروه دختران در اوزان (۲۹-، ۳۳-، ۳۷-، ۴۱-، ۴۴-، ۴۷-، ۵۱-، ۵۵-، ۵۹- و ۵۹+ کیلوگرم) و در بخش پسران اوزان (۳۳-، ۳۷-، ۴۱-، ۴۵-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۱-، ۶۵- و ۶۵+ کیلوگرم) برای حضور در اردوی تیم ملی به میدان مبارزه می روند.

همچنین مسابقات آزاد نوجوانان متولدین ۸۳/۱۰/۱۱ الی ۸۶/۱۰/۱۰ در بخش دختران اوزان (۴۲-، ۴۴-، ۴۶-، ۴۹-، ۵۲-، ۵۵-، ۵۹-، ۶۳-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم) و در بخش پسران اوزان (۴۵-، ۴۸-، ۵۱-، ۵۵-، ۵۹-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۳-، ۷۸- و ۷۸+ کیلوگرم) برگزار خواهد شد.

بر همین اساس رقابت‌های نونهالان ۲۶ اردیبهشت ماه با برگزاری مسابقات گروه دختران آغاز شده و سپس مسابقات بخش پسران برگزار خواهد شد. مسابقات رده سنی نوجوانان نیز چهارم خرداد ماه با رقابت دختران آغاز شده و سپس پسران به مصاف هم می‌روند.(برنامه کامل زمانبندی و محل برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد)

گفتنی است رقابت‌های قهرمانی نونهالان جهان ۶ الی ۹ مرداد ماه و قهرمانی نوجوانان جهان ۱۱ الی ۱۶ مرداد به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد و رقابت‌های قهرمانی آسیا در رده سنی نونهالان ۲۴ و ۲۵ مرداد ماه و رده سنی نوجوانان ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه در مغولستان و شهر «اولان باتور» برگزار می‌گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram