۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 80061
  • 16 اردیبهشت 1403 - 11:14
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
صعودی بی‌نظیر در رنکینگ المپیک توسط کیانی/نعمت زاده نهم شد
بانوان تکواندو تهران در اوج اقتدار؛

صعودی بی‌نظیر در رنکینگ المپیک توسط کیانی/نعمت زاده نهم شد

با ثبت امتیازات رویدادهای بین المللی یک ماه اخیر توسط فدراسیون جهانی، رنکینگ جدید المپیکی تکواندوکاران منتشر شد که دو ملی پوش المپین شایسته استان تهران موفق شدند در رتبه دوم و نهم  جدول قرار بگیرند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ؛ سایت رسمی فدراسیون […]

با ثبت امتیازات رویدادهای بین المللی یک ماه اخیر توسط فدراسیون جهانی، رنکینگ جدید المپیکی تکواندوکاران منتشر شد که دو ملی پوش المپین شایسته استان تهران موفق شدند در رتبه دوم و نهم  جدول قرار بگیرند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ؛ سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی را در ماه مه منتشر کرد که ثبت امتیازات مسابقات بین المللی موجب صعود تکواندوکاران کشورمان شد و در میان المپین ها، ناهید کیانیدر وزن ۵۷ – کیلوگرم با کسب  طلای تورنمنت آزاد صربستان و ارتقای امتیازاتش به ۴۲۶٫۴۳ امتیاز، با یک پله صعود جای «جید جونز» قهرمان پرآوازه جهان را در رده دوم گرفت.

در وزن ۴۹- کیلوگرم، مبینا نعمت زاده  دیگر نماینده شایسته و المپین پایتخت  با ۲۳۱٫۷۵ امتیازدر رده نهم ایستاده است.

همچنین سوگند شیری با کسب ۱۳۱٫۱۰ امتیاز در رده سی و دوم قرار دارد؛  در وزن ۶۷- کیلوگرم ساغر مرادی با کسب ۹۶٫۱۶ امتیاز در رتبه ۴۶ ایستاد و ملیکا میرحسینی با کسب ۹۳٫۰۹ یک رده بالاتر از میرنوراللهی در این وزن قرار گرفته است.

دربخش مردان نیز  در وزن ۶۸- کیلوگرم، متین رضایی  با ۲۰۰٫۴۰ امتیاز  و یک پله صعود در رده شانزدهم ایستاده است. رضا کلهر با وجود دوری از میادین در جایگاه ۴۸ جهان قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram