۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 43408
  • 03 مرداد 1398 - 18:59
  • 41 بازدید
  • ارسال توسط :
خلیلی :با همکاری تمام ارگان ها،بزرگترین اجتماع ورزشی را برگزار می کنیم
در جلسه هم اندیشی عنوان شد؛

خلیلی :با همکاری تمام ارگان ها،بزرگترین اجتماع ورزشی را برگزار می کنیم

نخستین جلسه هم اندیشی روسا و نواب رییس حوزه و شهرستان های و کمیته های ستادی تکواندو استان تهران در سال ۹۸،چهارشنبه دوم مرداد ماه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ اولین جلسه هم اندیشی روسا و نواب رییس حوزه و شهرستان ها و کمیته های ستادی تکواندو پایتخت،با حضور علی […]

نخستین جلسه هم اندیشی روسا و نواب رییس حوزه و شهرستان های و کمیته های ستادی تکواندو استان تهران در سال ۹۸،چهارشنبه دوم مرداد ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛
اولین جلسه هم اندیشی روسا و نواب رییس حوزه و شهرستان ها و کمیته های ستادی تکواندو پایتخت،با حضور علی خلیلی رییس هیات تکواندو استان،امید قمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات،مسعود لشکری دبیر هیات و مسئولین هیات تکواندو به منظور برنامه ریزی و هماهنگی گردهمایی بزرگ تکواندو کاران استان تحت عنوان میثاق با ولایت روز گذشته چهارشنبه دوم مرداد ماه در سالن همایش سرای محله تجریش و به میزبانی هیات تکواندو شهرستان شمیرانات برگزار گردید.


در ابتدای این جلسه امید قمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ضمن خیر مقدم به مسئولین هیات تکواندو استان تهران بیان داشت:بسیار خرسندم که امروز درکنار شماعزیزا۹ن هستم ،تکواندو استان تهران با مدیریت صحیح و توانمند توانسته طی سالهای اخیر بهترین عملکرد را در سطح کشور داشته باشد و تکواندو یکی از رشته های موفق و افتخار آفرین در میان چندین رشته ورزشی فعال درسطح شمیرانات است امیدوارم بتوانیم با حمایت هیات استان و مربیان و پیشکسوتان این شهرستان به موفقیت بیشتر برسیم.
وی افزود:یکی ازاقدامات مهمی که هیات استان به طورمستمر و برنامه ریزی شده انجام می دهند ،نظارت و بررسی عملکرد حوزه ها و شهرستانهای توابع می باشد که با حضورشان ضمن برطرف نمودن مشکلات آن حوزه و شهرستان در جهت رشد و ارتقاء تکواندو در سطح توابع خودمثمر ثمر خواهد بود.


علی خلیلی رییس هیات تکواندو استان تهران ضمن تبریک قهرمانی تیم های ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا و تشکراز مسئولین هیات تکواندو شهرستان شمیرانات به جهت میزبانی در ادامه بیان داشت:به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تکواندو هیات تکواندو استان در نظر دارد بزرگترین گردهمایی ورزشی را با حضور تکواندوکاران پایتخت تحت عنوان میثاق با ولایت در اوایل شهریور ماه در استادیوم دوازده هزار نفری آزادی برگزار نمایید.

وی  با بیان اینکه بی شک این همایش بزرگ بااقتدارو قدرت تکواندو کاران استان تهران را نشان خواهد داد در ادامه افزود: با همکاری تمامی ارگانها همچون فدراسیون تکواندو ،اداره کل ورزش و جوانان،شهرداری ، صداو سیما،سپاه ،بسیج ورزشکاران  و حضور فعال مسولین حوزه و شهرستانهای استان به طورحتم یک اجتماع بزرگ و منظمی را ر جهت شور ونشاط در میان تکواندو کاران برگزار خواهیم کرد .

سکاندار هیات تکواندو استان تهران اظهارداشت:طی جلسات متعددی که مسئولین اجرایی برای برگزاری این همایش انجام شده،سهمیه هر حوزه و شهرستان جهت حضور تکواندو کاران ،مربیان ،داوران ،قهرمانان و پیشکسوتان مشخص شده که امیداوم تمام روسای توابع استان برای اجرای این همایش بزرگ به بهترین نحو،تمام تلاش خود را بکنند.

در پایان این مراسم از سوی هیات تکواندو شهرستان شمیرانات،از قهرمانان ملی پوش و پیشکسوتان این شهرستان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram