۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » تازه های خبر » خبر های ویژه
  • شناسه : 55113
  • 09 بهمن 1400 - 9:54
  • 209 بازدید
  • ارسال توسط :
“آکادمی شریفی و شهرداری شهریار “صدرنشیان گروه سه و چهار لیگ برتر نونهالان پسر پایتخت

“آکادمی شریفی و شهرداری شهریار “صدرنشیان گروه سه و چهار لیگ برتر نونهالان پسر پایتخت

با اتمام دیدارهای مقدماتی گروه سه و چهار لیگ تکواندو نونهالان پسر استان، دو تیم آکادمی شریفی و شهرداری شهریار توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛دیدارهای  مقدماتی ( هفته اول الی پنجم )  از هفتمین دوره  رقابتهای لیگ برتر تکواندو نونهالان پسر استان تهران […]

با اتمام دیدارهای مقدماتی گروه سه و چهار لیگ تکواندو نونهالان پسر استان، دو تیم آکادمی شریفی و شهرداری شهریار توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛دیدارهای  مقدماتی ( هفته اول الی پنجم )  از هفتمین دوره  رقابتهای لیگ برتر تکواندو نونهالان پسر استان تهران تحت عنوان  “جام قهرمانان فردا ” یادواره “شهید محمد حسین گیتی نما”  با حضور ۹ تیم  روز گذشته جمعه هشتم بهمن ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار شد.

با اتمام دیدارهای هفته پنجم ، در گروه سوم “تیم آکادمی شریفی” با ۴ برد و بدون باخت و کسب ۱۲ امتیاز صدرنشین شد،”وگن” با ۲ برد ،یک باخت و یک تساوی و کسب ۷ امتیاز دومی را به خود اختصاص داد و” اتحاد بهارستان و چهاردانگه ( ب)” با ۲بردو ۲ باخت و کسب ۶  امتیاز به سومی رسید.

 

در گروه چهارم نیز ،شهرداری شهریار با ۲برد و یک تساوی و کسب ۷ امتیاز در جایگاه نخست رده بندی قرار گرفت، سمند صنهت با ۲برد و یک باخت و کسب ۶ امتیاز دوم شد و لوازم خانگی آویژه با یک برد،یک باخت و یک تساوی و چهار امتیاز سومی را به خود اختصاص داد.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح ذیل می باشد ؛

گروه سوم //

هفته اول
اتحادبهارستان و چهاردانگه (ب)  ۴   _ وگن  ۶
آکادمی شریفی ۱۰  _ جهان پلاست صفر
هیات شمیرانات ( قرعه استراحت )

هفته دوم
آکادمی شریفی  ۱۰ _ هیات شمیرانات صفر
جهالن پلاست ۵  _ وگن  ۵
اتحاد بهارستان و چهاردانگه ب( قرعه استراحت)

هفته سوم
جهان پلاست۴  _ اتحاد بهارستان و چهاردانگه (ب)  ۶
وگن ۸  _ هیات شمیرانات  ۲
آکادمی شریفی ( قرعه استراحت)

هفته چهارم
وگن  صفر _ آکادمی شریفی ۱۰
هیات شمیرانات  ۳  _ اتحاد بهارستان و چهاردانگه ب  ۷
جهان پلاست ( قرعه استراحت)

هفته پنجم
هیات شمیرانات ۲  _ جهان پلاست  ۸
اتحاد بهارستان و چهاردانگه ب    ۱۰ – آکادمی شریفی   ۱۰
وگن ( قرعه استراحت )

گروه چهارم //

هفته اول
شهرداری شهریار   ۵  _لوازم خانگی آویژه   ۵
سممد صنعت  ۸ _ داورسازی امید پارسیان شمالغرب  ۲

هفته دوم
سمند صنعت ۶ _ لوازم خانگی آویژه ۴
داروسازی امیدپارسیان شمالغرب  ۳  _ شهرداری شهریار  ۷

هفته سوم
داروسازی امید پارسیان شمالغرب   ۲ _ لوازم خانگی آویژه  ۸
شهرداری شهریار  ۷ _ سمند صنعت ۳

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram