۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59723
  • 19 مرداد 1401 - 13:22
  • 351 بازدید
  • ارسال توسط :
خط پایان تکواندوکار جوان تهرانی با کمک به ۴۰ بیمار

خط پایان تکواندوکار جوان تهرانی با کمک به ۴۰ بیمار

خانواده تکواندو کار بسیجی استان تهران “حسین رنجی فرد”در اقدامی خداپسندانه با اهدا نسوج بافتی پسرشان به بهبود کیفیت زندگی بیش از ۴۰ بیمار کمک شایانی کردند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ حسین رنجی فرد از تکواندوکاران و قهرمانان جوان استان تهران بود که چندی پیش در سانحه تصادف جان به جان آفرین […]

خانواده تکواندو کار بسیجی استان تهران “حسین رنجی فرد”در اقدامی خداپسندانه با اهدا نسوج بافتی پسرشان به بهبود کیفیت زندگی بیش از ۴۰ بیمار کمک شایانی کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ حسین رنجی فرد از تکواندوکاران و قهرمانان جوان استان تهران بود که چندی پیش در سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم کرد اما این پایان با ایثار خانواده‌ی بخشنده‌اش رنگ و بوی نفس قهرمان گرفت.

گفتنی است با رضایت خانواده ایشان، نسوج بافتی این ورزشکار با اخلاق و محبوب شهرستان قرچک به بیش از ۴۰ بیمار نیازمند اهدا شد تا کیفیت بهتر زیستن را با پایان زندگی حسین هدیه بگیرند، در این خصوص تقدیرنامه‌ای از سوی مرکز تحقیقات پزشکی قانونی (بانک سلول، بافت و عضو) به خانواده رنجی‌فرد اعطا شد.

پیش از این نیز عزیزان دیگری هم‌چون احمد صفری از مربیان و داوران شایسته استان تهران، زهرا باغبان آزاد و هلیا خوش نهاد از تکواندکاران نوجوان و عزیز کشورمان با اهدای اعضا و نسوج‌شان نجات بخش زندگی بیماران بی‌شماری شده بودند.

لازم به ذکر است، اهدای اعضا و نسوج پیوندی یکی از سرفصل‌های طرح نفس قهرمانی است که از سال ۹۴ به همت فدراسیون تکواندو در حمایت از فرهنگ اهدای عضو اهدای زندگی آغاز شده است. به طوری که در صورت بروز مرگ مغزی و رضایت اولیای دم، هر مورد مرگ مغزی می‌تواند با اهدای ٨ عضو حیاتی(قلب، کبد، کلیه‌ها، ریه‌ها، روده کوچک و لوزالمعده) و همچنین اهدای پنجاه و سه نسج بافتی بیش از پنجاه‌ و سه نفر را از معلولیت برهاند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram