۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 42089
  • 08 خرداد 1398 - 14:51
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور کوروش بختیار در مسابقات گرندپری پومسه

حضور کوروش بختیار در مسابقات گرندپری پومسه

با اعلام فدراسیون جهانی برای نخستین بار مسابقات گرندپری پومسه برگزار می‌شود که کوروش بختیار پومسه رو شایسته استان تهران به عنوان نماینده ایران در این رویداد می باشد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ؛ بر اساس اعلام فدراسیون جهانی نخستین دوره مسابقات گرندپری پومسه […]

با اعلام فدراسیون جهانی برای نخستین بار مسابقات گرندپری پومسه برگزار می‌شود که کوروش بختیار پومسه رو شایسته استان تهران به عنوان نماینده ایران در این رویداد می باشد.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ؛ بر اساس اعلام فدراسیون جهانی نخستین دوره مسابقات گرندپری پومسه ۱۷ تا ۱۹ خردادماه به میزبانی “رم” ایتالیا برگزار می‌‌‌شود.
این رقابت ها هیچ امتیازی ندارد اما به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۳۰۰۰، ۱۰۰۰ و ۵۰۰ دلار جایزه نقدی تعلق می‌گیرد.
پومسه‌روها بر اساس نتایج مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ – چین تایپه برای حضور در این رویداد دعوت شده‌اند. و مسابقات در بخش‌های انفرادی مردان (۸ نفر برتر)، انفرادی زنان (۸ نفر برتر)، ۲ نفره (۸ نفر برتر) و تیمی (۴ نفر برتر) پیگیری خواهد شد؛ کوروش بختیار پومسه رو شایسته استان تهران به همراه فاطمه حسام برای حضور در گرندپری دعوت شده‌اند.
گفتنی است؛ روز نخست (جمعه – ۱۷ خردادماه) رقابت های انفرادی مردان و زنان، روز دوم تیمی دو نفره و در روز پایانی نیز مسابقات تیمی برگزار خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram