در پایان هفته سوم از رقابتهای لیگ تکواندو بانوان کشور، تیم های پایتخت نشین در گروه اول و دوم توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛دیدارهای هفته اول الی سوم از هجدهمین دوره رقابت های لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان بانوان (جام کوثر) ۱۴۰۱در […]
در پایان هفته سوم از رقابتهای لیگ تکواندو بانوان کشور، تیم های پایتخت نشین در گروه اول و دوم توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛دیدارهای هفته اول الی سوم از هجدهمین دوره رقابت های لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان بانوان (جام کوثر) ۱۴۰۱در دو گروه اول و دوم با حضور ۱۷ تیم به مدت دو روز در خانه تکواندو برگزار و طی آن تیم های تهرانی توانستد با قدرت مقابل حریفان خود ظاهر شوند.
۶ تیم تهرانی لوکس شمشیری، فرمانیه،لوازم خانگی کن در گروه اول و بارمان توسن ابزار یراق توسن، پارت نوین و آینده سازان لوازم خانگی کن در گروم دوم در این دوره از رقابتها به مصاف رقبای خود می روند.
با اتمام مبارزات هفته سوم در گروه اول سه تیم پایتخت نشین “لوکس شمشیری یاس “با ۳ برد و کسب ۹ امتیاز صدر نشین شد،”فرمانیه” با ۲ برد و یک باخت و کسب ۶ امتیاز دومی را به خود اختصاص داد و لوازم خانگی کن با ۲ برد و کسب ۶ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.
در گروه دوم نیز تیم پارت نوین دیگر تیم تهرانی حاضر در جام کوثر با ۲ برد و یک تساوی و کسب ۷ امتیاز در جایگاه دوم رده بندی قرار گرفت .
نتایج دیدارهای هفته اول الی سوم از گروه اول و دوم تیم های تهرانی به شرح ذیل است ؛
گروه اول:
هفته اول///
هیات تکواندو استان سیستان و بلوچستان یک – فرمانیه ۷
هیات تکواندو استان کرمان ۲- لوکس شمشیری یاس ۶
تالار رستوران هتل پارسیا یک – لوازم خانگی کن ۷
هفته دوم///
هیات تکواندو استان سیستان و بلوچستان صفر – لوکس شمشیری یاس ۸
هیات تکواندو استان کرمان ۴- قهرمانان ۴
هیات تکواندو البرز ۵ تالار رستوران هتل پارسیا ۳
شرکت رنگ سازی آیینه ۲ – فرمانیه ۶
هفته سوم//
لوازم خانگی کن ۵ – فرمانیه ۳
قهرمانان صفر – لوکس شمشیری یاس ۸
گروه دوم :
هفته اول//
پایگاه سلامتی رها ۴ – پارت نوین ۴
بارمان ابزار یراق توسن یک – آینده سازان لوازم خانگی کن ۷
هفته دوم//
بارمان ابزار یراق توسن ۸ – باشگاه حضرت سید الشهدا اهواز صفر (عدم حضور)
آینده سازان لوازم خانگی کن ۳ – پارت نوین ۵
هفته سوم//
پایگاه سلامتی رها ۶ – آینده سازان لوازم خانگی کن ۲
ستارگان فارس ۳ – بارمان ابزار یراق توسن ۵
باشگاه حضرت سید الشهدا اهواز صفر (عدم حضور) – پارت نوین ۸
گفتنی است با اعلام سازمان لیگ برترین های دیدارهای برگزار شده به شرح ذیل است ؛
گروه اول///
هفته اول
برترین مربی: مهروز ساعی (فرمانیه)
برترین بازیکن: پرنیا سلمانی (فرمانیه)
برترین سرپرست: فاطمه فکور (لوکس شمشیری یاس)
هفته دوم
برترین مربی: گیتا ویسی (لوکس شمشیری یاس)هفته سوم
برترین مربی: ریحانه فولادی (لوازم خانگی کن)
برتریم بازیکن: نگار قدیانی (فرمانیه)
برترین سرپرست: مریم نامداری (لوازم خانگی کن)
گروه دوم ///
هفته اول
برترین مربی: شهره خلج زاده (آینده سازان لوازم خانگی کن)
برترین سرپرست: فاطمه رحیم زینالی (بارمان ابزار و یراق توسن)
هفته دوم
برترین بازیکن: مهسا کیادلیری (پارت نوین)
هفته سوم
برترین مربی: پریا بهرامیان (بارمان ابزار و یراق توسن)
برترین بازیکن: مبینا فلاحیان (آینده سازان لوازم خانگی کن)
برترین سرپرست: آفرین خلیلی (پارت نوین)
این مطلب بدون برچسب می باشد.
تمام حقوق این سایت برای هیئت تکواندو استان تهران © 1393 - 1403 محفوظ است .