۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58878
  • 22 تیر 1401 - 17:36
  • 367 بازدید
  • ارسال توسط :
پسران سکونشین مسابقات دانش آموزی شهر تهران معرفی شدند/ منطقه ۱۵ در سکوی نخست ایستاد

پسران سکونشین مسابقات دانش آموزی شهر تهران معرفی شدند/ منطقه ۱۵ در سکوی نخست ایستاد

با اتمام مبارزات مسابقات تکواندو قهرمانی دانش آموزی شهر تهران، برترین های مناطق ۱۹ گانه مشخص و معرفی شدند . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ رقابتهای آزاد قهرمانی دانش آموزی مناطق ۱۹ گانه شهر تهران در گروه پسران به منظور شناشایی برترین ها جهت حضور در مسابقات المپیاد دانش آموزان کشور […]

با اتمام مبارزات مسابقات تکواندو قهرمانی دانش آموزی شهر تهران، برترین های مناطق ۱۹ گانه مشخص و معرفی شدند .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ رقابتهای آزاد قهرمانی دانش آموزی مناطق ۱۹ گانه شهر تهران در گروه پسران به منظور شناشایی برترین ها جهت حضور در مسابقات المپیاد دانش آموزان کشور در رده سنی نوجوانان امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ماه  در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن با همکاری هیات ورزش دانش آموزش شهرتهران و به میزبانی هیات تکواندو استان تهران برگزار و طی آن منطقه ۱۵ قهرمان شد،مناطق ۱۶ و ۱۷ به ترتیب رتبه های دوم و سومی را به خود اختصاص دادند.

از سوی برگزاری برترین‌ها به شرح ذیل معرفی شدند؛

بهترین داور : حامد عابدینی
بهترین بازیکن:مرتضی شاهنده
بهترین مربی : بهبود خداداد

نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل اعلام شد؛
وزن اول
مقام اول:سید حمید رضا سادات احمدی ( منطقه ۱۷ )

مقام دوم :امیر علی قره باغی ( منطقه ۱۵ )
وزن دوم
مقام اول: ابوالفضل نظری ( منطقه ۱۳)
مقام دوم:ابوالفضل مراد زاده ( منطقه ۱۵)
مقام سوم :محمد علی مستقیم ( منطقه ۱۷)
وزن سوم
مقام اول:سهیل پنداشته ( منطقه ۱۶ )
مقام دوم:آرمین کاردانه( منطقه ۱۴ )
وزن چهارم
مقام اول: محمد سام فکری ( منطقه ۱۶)
مقام دوم:سینا علیخانی ( منطقه ۵)
مقام سوم :محمد متین کریمی زاده ( منطقه ۱۴) ودانیال الوندی سهرابی (منطقه۱۹)
وزن پنجم
مقام اول: امید قنبری ( منطقه ۱۱)
مقام دوم:آرمین دژدار ( منطقه ۱۷)
مقام سوم :پارسا میرزائی ( منطقه ۱۳) و امیر حسین جوادی (منطقه۱۷)
وزن ششم
مقام اول: مرتضی شاهنده ( منطقه ۴)
مقام دوم: سید محمد آقایی ( منطقه ۱۵)
مقام سوم :علی کاظمی ( منطقه ۱۶) و محمد مهدی قمی (منطقه۱۶)
وزن هفتم
مقام اول: رضا شاهنده ( منطقه ۴)
مقام دوم: علی رضا نوری ( منطقه ۱۵)
مقام سوم :حسام الدین شاه حسینی ( منطقه ۱۴) و امیر علی غیاثی (منطقه۱۵)
وزن هشتم
مقام اول: امیر مهدی انور خلیفه( منطقه ۱۵)
مقام دوم: ابوالفضل محمدپور ( منطقه ۱۷)
مقام سوم : فرزاد حداد زاده ( منطقه ۱۴) و علی شفیعی (منطقه۱۶)
وزن نهم
مقام اول:امیر حسین بشیری ( منطقه ۸ )
وزن دهم
مقام اول:علی یوسفی نعمتی ( منطقه ۱۴)
مقام دوم:عرشیا قربانی ( منطقه ۱۸)

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram