۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54749
  • 26 دی 1400 - 11:21
  • 713 بازدید
  • ارسال توسط :
مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان استان تهران
در دو گروه دختران و پسران برگزار می شود؛

مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان استان تهران

مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان استان تهران در دو گروه دختران و پسران،بهمن ماه برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛رقابتهای آزاد قهرمانی نوجوانان استان در دو گروه دختران و پسران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ،براساس تاریخ تولد سال ۱۴۰۱( ۱۳۸۳/۱۰/۱۱الی ۱۳۸۶/۱۰/۱۰)و در رده کمربندی قرمز – مشکی […]

مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان استان تهران در دو گروه دختران و پسران،بهمن ماه برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛رقابتهای آزاد قهرمانی نوجوانان استان در دو گروه دختران و پسران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ،براساس تاریخ تولد سال ۱۴۰۱( ۱۳۸۳/۱۰/۱۱الی ۱۳۸۶/۱۰/۱۰)و در رده کمربندی قرمز – مشکی بهمن ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار می گردد.
براساس اعلام مسئولین برگزاری،رقابتهای آزاد قهرمانی در گروه دختران ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه و در گروه پسران ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه برگزار خواهد شد .
ثبت نام این دوره از رقابتها در سایت مسابقات استان دربخش دختران از فردا ۲۷ دی ماه آغاز و تا ۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در گروه پسران نیز از ۳۰ دی ماه تا ۱۵ بهمن ماه می باشد .
نکات مهم
ثبت وزن در سایت مسابقات می بایست درست باشد و بازیکن در همان وزن ثبت شده در سایت می توانند در رقابتها شرکت کنند، در غیر اینصورت از جدول مسابقات حذف خواهد شد .
 همراه داشتن کارت واکسن برای کلیه بازیکنان و مربیان الزامی است،کلیه نفرات حاضر در مسابقات می بایست دو دوز واکسن را زده باشند.
 در صورت نداشتن کارت واکسن ارائه تست منفی پی سی ار تا ۷۲ ساعت قبل از برگزاری مسابقات یا دادن تست پی سی ار در روز وزن کشی الزامی است
نکته مهم :در صورت عدم همراه داشتن کارت واکسن و تست پی سی ار در روز وزن کشی ،بازیکن از لیست برگزاری حذف خواهد شد .
 مربیان جهت کوچینگ بازیکنان خود در روز وزن کشی با هماهنگی مسئول برگزاری مسابقات جهت دریافت کارت کوچینگ و حضور در سالن اقدام نمایند.
نکته :در صورت عدم حضور مربی مربوطه جهت دریافت کارت کوچینگ در روز وزن کشی ،شاگرد ارشدی که دارای شرایط اعلام شده است( آقایان دارای دان ۳ و بانوان دارای دان ۲ و بالای ۱۸ سال باشد) می توانند جهت دریافت کارت کوچینگ اقدام نماید.
 استفاده از ماسک برای تمامی شرکت کنندگان الزامی میباشد
 به دلیل شرایط موجود ،ورود والدین و تماشاچی به سالن برگزار ممنوع می باشد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۱ دیدگاه

  1. علیرضا صالحی

    سلام
    به سایت که مراجعه میکنم برای ثبت نام توی کادر نوشته ثبت نام ساعت ۲۳ ۱۵ دی مهلتش تموم شده مشکل چیه!؟

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram