۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 68381
  • 08 خرداد 1402 - 13:10
  • 220 بازدید
  • ارسال توسط :
لشکری؛تکواندو در شهرری با تلاش مضاعف به دوران قهرمان پروری خود باز خواهد گشت

لشکری؛تکواندو در شهرری با تلاش مضاعف به دوران قهرمان پروری خود باز خواهد گشت

نشست هم اندیشی مسئولین و جامعه تکواندو شهرستان ری روز گذشته با حضور دبیر هیات استان تهران در محل اداره ورزش این شهر برگزار شد . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ جلسه هم اندیشی مسولین، مربیان،داوران و پیشکسوتان شهرری به منظور ارائه عملکرد و برنامه های پیش رو این هیات در […]

نشست هم اندیشی مسئولین و جامعه تکواندو شهرستان ری روز گذشته با حضور دبیر هیات استان تهران در محل اداره ورزش این شهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ جلسه هم اندیشی مسولین، مربیان،داوران و پیشکسوتان شهرری به منظور ارائه عملکرد و برنامه های پیش رو این هیات در سال جدید  با حضور مسعود لشکری دبیر هیات تکواندو استان تهران،یوسف زاده وصمدی رئیس ومعاون اداره ورزش شهرستان ری،حمید کولجی مسئول کمیته پیشکسوتان استان،حسن کاظمی و اعظم توکلی  رئیس و نایب رییس هیئت تکواند شهرری  به همراه جمعی از پیشسکوتان اساتید آقاکثیری، اسداللهی ،عباسی وصادقی روز گذشته یکشنبه ۷ خرداد ماه در محل آمفی تئاتر اداره ورزش و جوانان ری برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حسن کاظمی راد رییس هیات تکواندو استان تهران ضمن خوشامدگویی به حاضرین،در خصوص عملکرد و برنامه های اجرا شده این هیات در سال گذشته و برنامه های پیش رو در سطوح آموزشی ،همگانی،فرهنگی و قهرمانی صحبت کرد.

مسعود لشکری دبیر هیات تکواندو استان تهران در این نشست ضمن تبریک کسب عنوان برترین تکواندو کار المپیک ۲۰۰۸ پکن توسط هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو از سوی فدراسیون جهانی در ادامه بیان داشت: شهرری به واسطه داشتن قهرمان بزرگی به نام هادی ساعی به عنوان یکی از قطب های اصلی تکواندو بود و استعدادهای بسیار خوبی در سطح قهرمانی داشت و با داشتن مربیان بزرگی همچون مرحوم سید سعید مهیمن قهرمانان زیادی را برای کشورمان پرورش دهند،کسب عنوان برترین بازیکن المپیک پکن توسط ساعی یک افتخار بزرگ و ملی است و می بایست به داشتن قهرمانانی همچون هادی ساعی به خود ببالید.

وی افزود:قطعا شهرری می تواند همچون گذشته به دوران قهرمان پروری خود بازگردد وبا تلاش مضاعف و همدلی در تمامی امور این مهم انجام خواهد شد و از دل همین تکواندو کاران  حاضر در باشگاهها یک قهرمان بیرون خواهد آمد .

لشکری ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئولین هیات تکواندو شهرری در ادامه بیان داشت:با تشکیل کارگروهی  متشکل از پیشسکوتان، مربیان قهرمان ساز و مسئولین  هیات  برای حل  مشکلات و موارد پیش آمده اقدام کنید و بدانید که همدلی و اتحاد رمز موفقیت تان خواهد بود  قطعا هیات استان نیز در کنار شما است و برای رشد وارتقاء سطح تکواندو شهرری کمک خواهد کرد.

در پایان  این نشست از سوی هیات استان تهران از رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری ، رییس و نایب ریییس هیات تکواندو ،مسئولین کمیته ها و مربیان فعال و جمعی از پیشسکوتان تجلیل و قدردانی شد .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram