۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 80189
  • 29 اردیبهشت 1403 - 13:02
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :
دوره هماهنگی ممتحنین تکواندو برگزار شد
با هدف ارتقای سطح فنی و آشنایی با آخرین قوانین؛

دوره هماهنگی ممتحنین تکواندو برگزار شد

دوره هماهنگی سالیانه ممتحنین آزمون تکواندو  استان تهران در دو گروه مردان و زنان در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ دوره هماهنگی سالیانه ممتحنین آزمون تکواندو با حضور ۱۰۵ ممتحن در دو گروه بانوان و آقایان،  روز گذشته جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه در خانه تکواندو پایتخت برگزار […]

دوره هماهنگی سالیانه ممتحنین آزمون تکواندو  استان تهران در دو گروه مردان و زنان در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ دوره هماهنگی سالیانه ممتحنین آزمون تکواندو با حضور ۱۰۵ ممتحن در دو گروه بانوان و آقایان،  روز گذشته جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.

در این دوره، ممتحنین ضمن حضور در یک نشست مشترک، با هدف ارتقای سطح فنی و آشنایی با آخرین قوانین و مقررات آزمون تکواندو، در تست فنی نیز شرکت کردند.

گفتنی است کرمعلی ایرجی سرپرست هیات تکواندو استان تهران،مهدی کاشانیان  و فاطمه بابایی سرپرست دبیری و نایب رییس بانوان و هومن مهیمن مسئول کمیته آزمون  فدراسیون تکواندو با حضور در سالن برگزاری از روند دوره بازدید کردند .

جواد دستجردی و آرزو مرادی رییس و نایب رییس کمیته آزمون هیات استان تهران مسئولیت برگزاری دوره هماهنگی ممتحنین  را برعهده داشتند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram