۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 78477
  • 15 بهمن 1402 - 11:00
  • 319 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری دیدارهای هفته چهارم الی ششم لیگ پومسه مردان تهران
پنجشنبه و در خانه تکواندو پایتخت انجام می شود ؛

برگزاری دیدارهای هفته چهارم الی ششم لیگ پومسه مردان تهران

دیدارهای هفته  چهارم الی ششم از رقابتهای لیگ برتر ، دسته یک و آینده سازان مردان استان تهران،پنجشنبه در خانه تکواندو پایتخت برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛دیدارهای هفته چهارم الی ششم از پنجمین دوره رقابتهای لیگ برتر ، سیزدهمین دوره لیگ دسته یک و اولین دوره آینده سازان […]

دیدارهای هفته  چهارم الی ششم از رقابتهای لیگ برتر ، دسته یک و آینده سازان مردان استان تهران،پنجشنبه در خانه تکواندو پایتخت برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛دیدارهای هفته چهارم الی ششم از پنجمین دوره رقابتهای لیگ برتر ، سیزدهمین دوره لیگ دسته یک و اولین دوره آینده سازان گرامیداشت شهید تکواندو کار مجتبی میری، با حضور ۱۲۰ پومسه رو در سه بخش تیمی،انفرادی و ابداعی ردهای کمربندی سبز – آبی و قرمز – مشکی ،پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه درسالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار خواهد شد .

پومسه رو ها در این مسابقات در بخش پومسه انفرادی استاندارد در رده های سنی (زیر ۹سال ۹ تا ۱۲ سال،۱۲ تا۱۴ سال،۱۵تا۱۷سال،۱۸تا ۳۰ سال،۳۱تا۴۰سال،۴۱تا۵۰سال،۵۱تا۶۰سال،۶۱سال تا ۶۵ سال و ۶۵ سال به بالا)به اجرای فرم می پردازند،همچنین در بخش ابداعی رده سنی زیر ۱۴ سال و بالای ۱۸ سال و دربخش تیمی زیر ۱۴ سال با یکدیگر به رقابت می پردازند.

برنامه زمانبندی و اجرایی فرم ها از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شد ؛

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram