۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 79003
  • 29 بهمن 1402 - 12:25
  • 111 بازدید
  • ارسال توسط :
ساعی: هدف ما کسب سهمیه دوم المپیک و حضور پر قدرت در این رویداد است

ساعی: هدف ما کسب سهمیه دوم المپیک و حضور پر قدرت در این رویداد است

برترین مربی پایتخت نشین رقابت های ریاست فدارسیون جهانی بانوان گفت: مسابقات سطح بالایی داشت و همین باعث شد بازیکنان ما محک خوبی را تجربه کنند . مهروز ساعی از مربیان شایسته استان تهران و برترین مربی ششمین دوره رقابت های جام ریاست فدراسیون جهانی درباره کسب این عنوان اظهار کرد: مسابقات خوبی را تا […]

برترین مربی پایتخت نشین رقابت های ریاست فدارسیون جهانی بانوان گفت: مسابقات سطح بالایی داشت و همین باعث شد بازیکنان ما محک خوبی را تجربه کنند .

مهروز ساعی از مربیان شایسته استان تهران و برترین مربی ششمین دوره رقابت های جام ریاست فدراسیون جهانی درباره کسب این عنوان اظهار کرد: مسابقات خوبی را تا به اینجا پشت سر گذاشتیم و تقریبا به اهداف مان رسیدیم.

مربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: امتیازاتی که نیاز داشتیم را بازیکنان ملی پوش با شرایط خوبی که داشتند، توانستند کسب کنند و این اتفاق خوبی برای ورزشکاران ما است .

وی ادامه داد: مسابقات سطح بالایی داشت و کشورهایی که در این بازی ها بودند با تعدادی از قهرمانان خودشان در این مسابقات شرکت کردند؛ همین باعث شد محک خوبی را بازیکنان ما تجربه کنند و ببینیم که چه سطحی دارند و تلاشی که داشتند را چگونه در زمین بازی به اجرا می گذارند .

ساعی تاکید کرد: هدف ما در وهله اول کسب سهمیه دوم المپیک در رقابت های قاره ای و پس از آن مسابقات المپیک است که بچه ها در سطح و شرایطی قرار بگیرند که بتوانند بهترین عملکرد را در این رقابت ها داشته باشند.

مربی تیم ملی تکواندو افزود: از تمامی عوامل و فدراسیون و هادی ساعی رئیس فدراسیون بابت تلاش هایی که برای برگزاری این مسابقات داشتند، تشکر می کنم . خداراشکر همه راضی هستند و مسابقات با سطحی بالاتر از سال گذشته برگزار شده .

وی در انتها گفت: شرایط بازی ها و مسابقات برای کسانی که تجربه رقابت های گرند پری و رقابت های بین المللی را داشتند، بسیار خوب بود و آن ها عنوان می کردند که شرایط بسیار خوب و حرفه ای را پشت سر گذاشتند . این موضوع ما را امیدوار می کند که تلاشی که کردیم به ثمر نشسته است و امیداواریم در مسابقات آتی هم بهتر از مسابقات این دوره میزبان کشور های مختلف و ورزشکاران خودمان باشیم.

منبع فدراسیون تکواندو

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram