۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » تازه های خبر » خبر های ویژه
  • شناسه : 55413
  • 08 اسفند 1400 - 10:28
  • 305 بازدید
  • ارسال توسط :
نمایندگان تهرانی حاضر در این رقابتها مشخص شدند
برای حضور در چهارمین دوره مسابقات بین المللی جام ریاست جمهوری؛

نمایندگان تهرانی حاضر در این رقابتها مشخص شدند

چهارمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی  از ۱۹ اسفندماه  به میزبانی  ایران و در خانه تکواندو – تهران  به مدت چهار روز برگزار خواهد شد . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ چهارمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی(G2)  در دو گروه مردان  و زنان طی  روزهای ۱۹ تا ۲۲ اسفندماه […]


چهارمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی  از ۱۹ اسفندماه  به میزبانی  ایران و در خانه تکواندو – تهران  به مدت چهار روز برگزار خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ چهارمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی(G2)  در دو گروه مردان  و زنان طی  روزهای ۱۹ تا ۲۲ اسفندماه به میزبانی ایران و در خانه تکواندو – تهران برگزار می گردد

با اتمام مهلت ثبت نام ،۴۲ هوگوپوش تهرانی در دو گروه مردان و زنان و در قالب سهمیه تیم ملی ،استانی و آزاد  در اوزان هشتگانه برای کسب خوشرنگترین مدال  به روی شیابچانگ جام ریاست فدراسیون جهانی می شوند که اسامی این نفرات به شرح ذیل می باشد ؛

سهیمه تیم ملی
مردان //
وزن یک : حسین لطفی
وزن چهارم : محمد حسن زاهدی
زنان //
وزن اول: معصومه رنجبر
وزن دوم : مبینا نعمت‌زاده
وزن سوم : ناهید کیانی
وزن ششم : عسل صابری
وزن هفتم : ملیکا میرحسینی

سهمیه  آزاد
گروه مردان //
وزن یک:سعید احسانی ، سروش حسینی دارینی ، امیر رضا مددی
وزن دوم: متین رضایی ، یاشار عطاردی عزیز ، علی اصغر علی مرادیان و سید آرین خیری
وزن سوم :پاشا عطاردی
وزن چهارم :پدرام جمشیدی ، مهدی عسگری ، محمد مهدی عمادی مشتقین
وزن ششم :امیر علی پروینی ثانی
وزن هفتم :مهدی قیاسی زاده
وزن هشتم :پوریا عرفانیان ، فرشاد قیاس شندی

گروه زنان //
وزن یکم:زهرا علیزاده خاتون آباد ، مریم ملکوتی خواه
وزن دوم :پریماه چنگی ، زهرا فیض آبادی
وزن چهارم :فرناز امینی ، آیدا خورشیدی
وزن ششم :مانیا پیمان خواه ، الهام حقیقی ، هانیه شریعتی رود پشتی
وزن هفتم:سحر حسینی پری ، فاطمه رضایی پور و فاطمه اکرامی

سهمیه استانی
مردان //
وزن یک :امیر عباس رهنما خانقاه
وزن دوم :ابراهیم صفری ، نیما نوری
وزن سوم :امیر محمد مبارکی
وزن چهارم :سپهر فیاض زاده ، ابوالفضل قشقایی
وزن ششم :یزدان امجدیان

بانوان //
وزن یک: مبینا احمدی کمرودی
وزن سوم:دنیا محمدی
وزن چهارم :بیتا صنعتی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram