۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54905
  • 02 بهمن 1400 - 10:06
  • 529 بازدید
  • ارسال توسط :
صدرنشینی “هیات باقرشهر  و آکادمی شریفی ” در جام “قهرمانان فردا “
در پایان دیدارهای مقدماتی گروه یک و سه صورت گرفت؛ ؛

صدرنشینی “هیات باقرشهر و آکادمی شریفی ” در جام “قهرمانان فردا “

در پایان دیدارهای مقدماتی از گروه یک و سه لیگ نونهالان دختر استان،تیم هیات تکواندو باقرشهر و آکادمی شریفی  توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛دیدارهای مقدماتی ( هفته اول الی پنجم ) گروه یک و سه از چهارمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای […]

در پایان دیدارهای مقدماتی از گروه یک و سه لیگ نونهالان دختر استان،تیم هیات تکواندو باقرشهر و آکادمی شریفی  توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛دیدارهای مقدماتی ( هفته اول الی پنجم ) گروه یک و سه از چهارمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای استان تهران در رده سنی نونهالان دختر تحت عنوان ” جام قهرمانان” یادواره شهید تکواندو کار محمد حسین گیتی نما با حضور ۹ تیم  روز گذشته جمعه یکم بهمن ماه  در سالن زنده یاد سیدسعید مهیمن برگزار شد.

تیم های طوفان فلز جنوب شرق، آناهید رزم،قهرمانان آینده سازان پاکدشت،آکادمی تکواندو ایرانیان در گروه دوم و آکادمی شریفی ،آکادمی آینده سازان ایمانی،نگین و لوکس شمشیری یاس در گروه سوم به مصاف یکدیگر رفتند.

در پایان این رقابتها در گروه یک،تیم هیات تکواندو باقرشهر با کسب ۱۲ امتیاز صدرنشین شد،تیم کرمان موتور شهریار با کسب ۷ امتیاز تفاضل ۸ دومی را به خود اختصاص داد و دختران خورشید جنوبشرق با کسب ۷ امتیاز و تفاضل ۴ سوم شد.

 

نتایج دیدارهای مقدماتی در گروه یک به شرح ذیل می باشد؛

گروه یک

هفته اول //
مهرگان صفر  _ هیات تکواندو اسلامشهر  ۱۰
کرمان موتور شهریار ۵  _ دختران خورشید جنوبشرق ۵
هیات باقرشهر( قرعه استراحت)

هفته دوم//
کرمان موتور شهریار ۴  _ هیات باقرشهر  ۶
دختران خورشید جنوبشرق ۸  _ هیات تکواندو اسلامشهر ۲
مهرگان ( قرعه استراحت)

هفته سوم //
دختران خورشید جنوبشرق  ۶ _مهرگان ۴
هیات تکواندو اسلامشهر ۲  _ هیات باقرشهر ۸
کرمان موتور شهریار( قرعه استراحت)

هفته چهارم //
هیات تکواندو اسلامشهر ۳  _ کرمان موتور شهریار ۷
هیات باقرشهر  ۸ _ مهرگان یک
دختران خورشید جنوبشرق ( قرعه استراحت)

هفته پنجم //

هیات باقرشهر  ۷ _ دختران خورشید جنوبشرق ۳
مهرگان ۲ _ کرمان موتور شهریار  ۸
هیات تکواندو اسلامشهر ( قرعه استراحت)

در گروه سوم این رقابتها،تیم آکادمی شریفی با ۳ برد و کسب ۹ امتیاز در رتبه اول جدول قرار گرفت، تیم لوکس شمشیری یاس با ۲برد و یک باخت و کسب ۶ امتیاز دوم شد و نگین با یک برد و ۲ باخت و کسب ۳ امتیاز سومی را به خود اختصاص داد .

 

نتایج دیدارهای برگزار شده در رقابتهای لیگ برتر نونهالان در گروه سوم به شرح ذیل می باشد؛

هفته اول///
آکادمی آینده سازان ایمانی صفر  _لوکس شمشیری یاس ۱۰
آکادمی شریفی ۹  _ نگین یک

هفته دوم///
آکادمی شریفی ۸  – لوکس شمشیری یاس ۲
نگین ۸  _ آکادمی آینده سازان ایمانی صفر

هفته سوم ///
نگین ۲ _ لوکس شمشیری یاس ۸
آکادمی آینده سازان ایمانی  صفر _ آکادمی شریفی ۱۰

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram