۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 43577
  • 06 مرداد 1398 - 15:53
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :
نایب رئیس هیات تکواندو  تهران:امسال سال خوب تکواندو پایتخت است

نایب رئیس هیات تکواندو تهران:امسال سال خوب تکواندو پایتخت است

سلمه حاج حسینی نایب رییس هیات تکواندو استان تهران گفت : ایندگان تکواندو پایتخت در مسابقات قهرمانی آسیا درخشیدند و گل کاشتند . حاج حسینی نایب رئیس تکواندو استان تهران در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران، در خصوص رقابت های قهرمانی آسیا بیان داشت : شکر خداوند امسال برای ما سال بسیار […]

سلمه حاج حسینی نایب رییس هیات تکواندو استان تهران گفت : ایندگان تکواندو پایتخت در مسابقات قهرمانی آسیا درخشیدند و گل کاشتند .
حاج حسینی نایب رئیس تکواندو استان تهران در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران، در خصوص رقابت های قهرمانی آسیا بیان داشت : شکر خداوند امسال برای ما سال بسیار خوبی است و عزیزانمان هم در بحث فنی گل کاشتند و هم نمایندگانمان در بحث قهرمانی خوب خودشان را نشان دادند ان شاالله که بتوانیم همین روند را در مسابقات جوانان و بزرگسالان نیز داشته باشیم
وی با اشاره به افتخارآفرینی نمایندگان پایتخت در این مسابقات گفت: تهران در دو بخش نونهالان و نوجوانان در رقابت های قهرمانی آسیا، نمایندگان شایسته ای داشت که به لطف خداوند خوش درخشیدند و موفق به کسب افتخار برای ایران عزیز شدند .
حاج حسینی ادامه داد : در بخش نوجوانان سرمربی و مربی تیم از استان تهران بودند اساتید ندا زارع و معصومه محمدیان ، و همینطور یکی از قهرمانان مدال آور در بخش نوجوانان ،طلایی کشورمان، آناهیتا توکلی از استان تهران در این مسابقات بودند .
نایب رئیس بانوان استان تهران افزود :در بخش نونهالان نیز این افتخار نصیب استان تهران شد و سرمربی تیم خانم اعظم درستی هدایت گر تیم ملی کشورمان از تهران به این رقابت ها اعزام شدند .
وی ادامه داد : دو قهرمان طلایی کشورمان در بخش دختران رده نونهالان ، یعنی مبینا نعمت زاده و مهدیس علیزاده نیز از استان تهران به این مسابقات اعزام شدند .
حاج حسینی با اشاره به روند رو به رشد پایتخت بیان داشت :خوشبختانه امسال استان تهران، روند بسیار خوبی را داشته و در واقع با قهرمانی های پی در پی و شناخت مربیانمان که برای فدراسیون شناخته و معرفی شده اند ، این روند رو به رشد را در مسابقات آسیایی شاهد بودیم .
وی افزود : در واقع هدف و توانمندی نمایندگان شایسته استان تهران ، در این بحث می تواند به تیم های ملی کمک کند و این باعث افتخارماست که عزیزانمان در بهترین موقعیت ها کسب مقام دارند .
حاج حسینی با اشاره به توانمندی مربیان پایتخت تصریح کرد : در بحث مربیگری نیز شاهد توانمندی و افتخارآفرینی بودیم و خوشبختانه خوشبختانه خانم ها ندا زارع و اعظم درستی بهترین مربی این دوره از بازیها شناخته شدند .
نایب رئیس تکواندو بانوان استان تهران در پایان خاطرنشان کرد : آخر هفته نیز اعزام مسابقات جوانان کشوری نیز هست امید داریم با کمک خداوند ان شاالله در این مسابقات نیز نمایندگانمان خوش بدرخشند و به اردوهای ملی دعوت شوند که این بزرگترین هدف و افتخار برای بازیکنان در هر استان است که افتخار پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی کشورمان را کسب کنند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram