۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59698
  • 17 مرداد 1401 - 14:07
  • 1002 بازدید
  • ارسال توسط :
علی خلیلی نایب قهرمانی نوجوانان ایران را در آوردگاه جهانی تبریک گفت

علی خلیلی نایب قهرمانی نوجوانان ایران را در آوردگاه جهانی تبریک گفت

علی خلیلی رییس هیات تکواندو استان تهران طی پیامی کسب دو عنوان ارزشمند نایب قهرمانی جهان را به جامعه بزرگ و پر افتخار تکواندو ایران تبریک گفت . به گزارش روابط عمومی  هیات تکواندو استان تهران ؛ در متن پیام تبریک آمده است ؛ درخشش تیم نوجوانان کشورمان در رقابت های قهرمانی جهان و کسب مقتدرانه عنوان نایب […]

علی خلیلی رییس هیات تکواندو استان تهران طی پیامی کسب دو عنوان ارزشمند نایب قهرمانی جهان را به جامعه بزرگ و پر افتخار تکواندو ایران تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی  هیات تکواندو استان تهران ؛ در متن پیام تبریک آمده است ؛

درخشش تیم نوجوانان کشورمان در رقابت های قهرمانی جهان و کسب مقتدرانه عنوان نایب قهرمانی مسابقات با  کسب ۶ نشان طلا و ۲ مدال نقره  مایه مباهات و افتخار  تکواندو ایرا ن شد.

ضمن تبریک این قهرمانی به مردم عزیز و جامعه ورزش کشور به خصوص خانواده همیشه افتخار آفرین تکواندو  که همواره با مدال آوری های خود ضمن به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان در عرصه بین المللی باعث غرور و شادی مردم عزیز کشورمان شده اند به مجموعه زحمتکش و موفق فدراسیون، کادر فنی و قهرمانان آن خدا قوت گفته و برای تکواندو کاران شایسته ایران در رقابتهای پیش رو به خصوص بازی های کشورهای اسلامی  آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

همچنین بر خود لازم میدارم کسب ۴ نشان طلا و یک نقره نمایندگان شایسته استان تهران را در این رقابتها را به مربیان زحمتکش و خانواده بزرگ و افتخار آفرین تکواندو پایتخت تبریک عرض نمایم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram