۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » تازه های خبر » خبر های ویژه
  • شناسه : 55109
  • 09 بهمن 1400 - 9:36
  • 262 بازدید
  • ارسال توسط :
پسران “اتحاد بهارستان و چهاردانگه (الف) و شهر درب ایرانیان” صدرنشین شدند
در پایان دیدارهای مقدماتی گروه اول و دوم لیگ برتر نونهالان

پسران “اتحاد بهارستان و چهاردانگه (الف) و شهر درب ایرانیان” صدرنشین شدند

در پایان دیدارهای مقدماتی گروه یک و  دو لیگ برتر نونهالان پسر استان،تیم اتحاد بهارستان  و چهاردانگه( الف) و شهر درب ایرانیان توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول و سوم (هفته اول الی پنجم ) لیگ تکواندو نونهالان پسر استان […]

در پایان دیدارهای مقدماتی گروه یک و  دو لیگ برتر نونهالان پسر استان،تیم اتحاد بهارستان  و چهاردانگه( الف) و شهر درب ایرانیان توانستند در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول و سوم (هفته اول الی پنجم ) لیگ تکواندو نونهالان پسر استان “جام قهرمانان فردا ” یادواره “شهید محمد حسین گیتی نما” پنجشنبه هفتم بهمن ماه با حضور ۱۰ تیم باشگاهی در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزارشد .

با برگزاری دیدارهای مقدماتی از گروه اول ،شاگردان همایون توانستند با ۳ برد و یک تساوی و کسب ۱۰ امتیاز صدرنشینی را به خود اختصاص دهند، تیم شهرداری شهر قدس الف با ۳ برد و یک باخت و کسب ۹ امتیاز دوم شد و شاهین شهر با یک برد،یک باخت و دو تساوی و کسب ۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت .

همچنین در گروه دوم این رقابتها،تیم شهر درب ایرانیان با ۴برد و بدون باخت و کسب ۱۲ امتیاز دررتبه اول جدول قرار گرفت، تیم هیات اسلامشهر با ۳برد و یک باخت و ۹ امتیاز دوم شد و آکادمی تکواندوایرانیان  با ۲ برد و ۲ باخت و کسب ۶ امتیاز سومی را به خود اختصاص داد.

 

نتایج دیدارهای هفته اول الی پنجم به شرح ذیل می باشد؛

گروه یک //

هفته اول:
اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف  ۱۰ – آکادمی تکواندو یافت آباد  صفر
شاهین شهر  ۳ _ شهرداری شهر قدس الف  ۷
آینده سازان غرب ( قرعه استراحت)

هفته دوم:
شاهین شهر ۵ _ آینده سازان غرب  ۵
شهرداری شهر قدس الف ۸  _ آکادمی تکواندو یافت آباد ۲
اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف ( قرعه استراحت)

هفته سوم :
شهرداری شهر قدس الف ۴  _ اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف  ۶
آکادمی تکواندو یافت آباد  ۴ _ آینده سازان غرب  ۶
شاهین شهر ( قرعه استراحت)

هفته چهارم :
آکادمی تکواندو یافت آباد یک  _ شاهین شهر ۹
آینده سازان غرب یک  _ اتحاد بهاستان و چهاردانگه الف  ۹
شهرداری شهر قدس الف ( قرعه استراحت )

هفته پنجم :
آینده سازان غرب صفر  _ شهرداری شهر قدس الف  ۱۰
اتحاد بهارستان و چهاردانگه الف  ۵ – شاهین شهر  ۵
آکادمی تکواندو یافت آباد ( قرعه استراحت )

گروم دوم //

هفته اول:
آکادمی تکواندو ایرانیان  ۷  _ اتحاد هاشمی  ۳
شهرداری شهر قدس ب  یک _ هیات تکواندو اسلامشهر  ۹
شهر درب ایرانیان ( قرعه استراحت )

هفته دوم:
آکادمی تکواندو شهر قدس ب  صفر _ شهر درب ایرانیان  ۱۰
هیات تکواندو اسلامشهر  ۹ _ اتحاد هاشمی  یک
آکادمی تکواندو ایرانیان( قرعه استراحت)

هفته سوم:
هیات تکواندو اسلامشهر ۶  _ آکادمی تکواندو ایرانیان  ۴
اتحاد هاشمی  صفر _ شهر درب ایرانیان ۱۰
شهرداری شهر قدس ب

هفته چهارم :
اتحاد هاشمی ۶  _ آکادمی تکواندو شهر قدس ب  ۳
شهر درب ایرانیان ۸  _ آکادمی تکواندو ایرانیان   ۲
هیات تکواندو اسلامشهر ( قرعه استراحت)

هفته پنجم :
شهر درب ایرانیان ۹  _ هیات تکواندو اسلامشهر  یک
آکادمی تکواندو ایرانیان  ۱۰ _ آکادمی تکواندو شهر قدس ب  صفر
اتحاد هاشمی ( قرعه استراحت)

 

 

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram