۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 77859
  • 02 بهمن 1402 - 10:27
  • 545 بازدید
  • ارسال توسط :
رقابت مردان پومسه رو پایتخت در لیگ برتر، دسته یک و آینده سازان
از پنجشنبه و در خانه تکواندو پایتخت آغاز می شود؛

رقابت مردان پومسه رو پایتخت در لیگ برتر، دسته یک و آینده سازان

دیدارهای هفته اول الی سوم از رقابتهای لیگ برتر ، دسته یک و آینده سازان  مردان استان تهران،پنجشنبه ۵ بهمن ماه در خانه تکواندو پایتخت برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛دیدارهای هفته اول الی سوم از پنجمین دوره رقابتهای لیگ برتر ، سیزدهمین دوره لیگ دسته یک و اولین […]

دیدارهای هفته اول الی سوم از رقابتهای لیگ برتر ، دسته یک و آینده سازان  مردان استان تهران،پنجشنبه ۵ بهمن ماه در خانه تکواندو پایتخت برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛دیدارهای هفته اول الی سوم از پنجمین دوره رقابتهای لیگ برتر ، سیزدهمین دوره لیگ دسته یک و اولین دوره  آینده سازان  گرامیداشت شهید تکواندو کار مجتبی میری، با حضور ۱۲۰ پومسه رو  در سه بخش تیمی،انفرادی و ابداعی ردهای کمربندی سبز – آبی و قرمز – مشکی ،پنجشنبه ۵ بهمن ماه در بر روی دو شیابچانگ سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار خواهد شد .

پومسه رو ها در این مسابقات در  بخش پومسه انفرادی استاندارد در رده های سنی (زیر ۹سال ۹ تا ۱۲ سال،۱۲ تا۱۴ سال،۱۵تا۱۷سال،۱۸تا ۳۰ سال،۳۱تا۴۰سال،۴۱تا۵۰سال،۵۱تا۶۰سال،۶۱سال تا ۶۵ سال و ۶۵ سال به بالا)به  اجرای فرم می پردازند،همچنین در بخش ابداعی رده سنی زیر ۱۴ سال و بالای ۱۸ سال و دربخش تیمی زیر ۱۴ سال با یکدیگر به رقابت می پردازند.

برنامه زمانبندی و اجرایی فرم ها از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شد ؛

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram