۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54736
  • 25 دی 1400 - 12:21
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :
چهار تیم تهران جواز حضور در مرحله نهایی “جام نقش جهان” را کسب کردند
با اتمام هفته پنجم (پایانی) از مرحله نخست لیگ دسته یک تکواندو؛

چهار تیم تهران جواز حضور در مرحله نهایی “جام نقش جهان” را کسب کردند

تیم‌های نیروی زمینی ارتش و هیات تکواندو تهران از گروه اول و باشگاه مقاومت  و  لوازم خانگی کن  از گروه دوم موفق شدند به مرحله نهایی لیگ دسته یک تکواندو راه پیدا کنند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سوم تا پنجم از مرحله […]

تیم‌های نیروی زمینی ارتش و هیات تکواندو تهران از گروه اول و باشگاه مقاومت  و  لوازم خانگی کن  از گروه دوم موفق شدند به مرحله نهایی لیگ دسته یک تکواندو راه پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سوم تا پنجم از مرحله اول رقابت‌های گروه اول و دوم از بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو “جام نقش جهان” یادواره شهید تکواندوکار محمدحسین گیتی نما با حضور ۱۲ تیم، به ترتیب طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۳ و ۲۴ دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد تا ۶ تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند.

در پایان رقابت‌های گروه اول، تیم‌های نیروی زمینی ارتش (۱۳ امتیاز) و هیات تکواندو تهران (۹ امتیاز) به مرحله نهایی این دوره از مسابقات صعود کردند.

نتایج کسب شده  تیم های تهرانی  در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

هفته سوم///
تیم نیروی زمینی ارتش ۵ – تیم هیات تکواندو استان خوزستان ۳
تیم هیات تکواندو استان تهران ۷ – تیم هیات تکواندو استان فارس یک

بهترین ها///
بهترین سرمربی:
محمدعباس عزیززاده (تیم هیات تکواندو تهران)
بهترین بازیکن: علی نجفی (تیم نیروی زمینی ارتش)

هفته چهارم///
تیم نیروی زمینی ارتش ۶ – تیم هیات تکواندو استان تهران ۲
تیم هیات تکواندو استان فارس ۴ – تیم زنده یاد محمدرضا بابادی ۴

بهترین ها///
بهترین سرمربی:
محسن فرامرزی (تیم نیروی زمینی ارتش)
بهترین بازیکن: علی نجفی (تیم نیروی زمینی ارتش)
بهترین سرپرست: محمدمهدی جلوه (تیم هیات تکواندو تهران)

هفته پنجم///
تیم نیروی زمینی ارتش ۴ – تیم شهرداری بندرگناوه ۴
تیم هیات تکواندو استان تهران ۳ – تیم زنده یاد محمدرضا بابادی ۵

بهترین ها///
بهترین بازیکن: علی نجفی (تیم نیروی زمینی ارتش)

با پایان مبارزات گروه دوم نیز تیم‌های باشگاه مقاومت (۱۳ امتیاز)و لوازم خانگی کن (۱۰ امتیاز) موفق شدن به مرحله پایانی راه پیدا کنند.

هفته سوم///
تیم باشگاه مقاومت ۴ – تیم باشگاه یزدان ۴
تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک – تیم لوازم خانگی کن ۷

بهترین ها///
بهترین سرمربی:
بهرام دهخواری (تیم باشگاه مقاومت)
بهترین بازیکن: نیما نوری (تیم لوازم خانگی کن)

هفته چهارم///
تیم باشگاه مقاومت ۶ – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر ۲
تیم لوازم خانگی کن ۴ – تیم باشگاه یزدان ۴

بهترین ها///
بهترین سرپرست: محمد محلوجی (تیم باشگاه مقاومت)

هفته پنجم///
تیم آزمایشگاه آراد البرز یک – تیم باشگاه مقاومت ۲
تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر یک – تیم لوازم خانگی کن ۷

بهترین ها///
بهترین سرمربی:
محمدرضا زوار (تیم لوازم خانگی کن)
بهترین بازیکن: مهران رضایی (تیم لوازم خانگی کن)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram