۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 45
  • 02 دی 1387 - 3:55
  • 45 بازدید
  • ارسال توسط :

488 هوگوپوش در شمالشرق با هم رقابت کردند.

هیئت تکواندو حوزه شمالشرق به مناسبت اعیاد قربان وغدیر یکدوره مسابقه با عنوان جام ولایت بین باشگاههای تحت پوشش در سالن ورزشی شهید طوقانی برگزار نمود. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: این پیکارها با حضور 448 هوگوپوش در رده کمربندی سبز و آبی-قرمز و مشکی در گروه سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان ، […]

هیئت تکواندو حوزه شمالشرق به مناسبت اعیاد قربان وغدیر یکدوره مسابقه با عنوان جام ولایت بین باشگاههای تحت پوشش در سالن ورزشی شهید طوقانی برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: این پیکارها با حضور 448 هوگوپوش در رده کمربندی سبز و آبی-قرمز و مشکی در گروه سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان طی دو روز(27 و 29 آذر ماه)بصورت تک حذفی صورت پذیرفت.که نتایج بدست آمده به شرح ذیل می باشد.

 گروه سنی خردسالان –رده کمربند سبز-آبی

وزن اول: 1-عرشیا ضیائی نژاد                                   2-عرفان توکل                            3-سینا فروزنده ،مهدی حسینی

 وزن دوم: 1-مهدی سرلک                                          2-حمید رضا حق نیاز 3-محمد عبدی ، محمد ملکیان

وزن سوم:1-علی قاسمی                                         2-سالار شمس                         3-علی تواره، محمد رضا نیکویی

وزن چهارم:1-علی مدد سلطانی                                2-عرفان رحمانی                     3-محمد غسجدی، محمد صادق خسروی

وزن پنجم:1-افشین مومنی                                         2-سهیل جوادزاده                   3-سعید پناهی، مهرداد طاووسی

وزن ششم:1-محسن ملک زاده                                  2-آقایی                                   3-محمد محبعلی، یاسین معماریان

 وزن هفتم:1-محمد کریمی                                        2-علی فرمانی                         3-پارسا شهپری،محسن فرجی

وزن هشتم:1-هادی روستایی                                2-امید مریخی                           3-سعید امامی، رامین ادریس عراقی

وزن نهم:1-سید محمد رضایی                                2-علی جعفری                          3-علیرضا مفید

وزن دهم:1-سید محمد رضایی                              2-محمد گنجی فر                      3-مسعود عباسی، علی قاضی 

گروه سنی خردسالان-رده کمربند قرمز-مشکی

وزن 24- :1-محمد مهدی صالح کوتاه                         2-محمد مسعود علیرضاپور                        3-امیر دیه بان

وزن28- : 1-پویا پناهی                                            2-ایمان قاسمی                                        3-محمد محمد پور 

 گروه سنی نونهالان-رده کمربند سبز-آبی

 وزن اول: 1-پارسا کریمی                                         2-سید علی فیض آبادی            3-ابوالفضل بایرامی،علی اصغر زارع

وزن دوم:1-سپهر قاضی                                         2-علی قوام 

وزن سوم:1-فرشاد منصفی                                    2-محمد کریمی                         3-امیر حسین محسن پور 

وزن چهارم:1-علیرضا کلایی                                     2-رضا کاوند                               3-امیر محمد رونقی،علی فقیهیان

وزن پنجم:1-وحید میرزایی                                         2-مجید پناهی                          3-امین صدیقی،محمد بنی جمال

وزن ششم:1-عبدالحسین تاجیک                              2-علیرضا قریشی نژاد               3-نوید زارعی، جواد سعیدی ژور

وزن هفتم:1-حسن زارع                                            2-امیر سروش ملابختیاری         3-مجید مرادی ، ایمان حسینی

 وزن هشتم:1-محمد رضا حسین پور                           2-حسن بابایی                          3-سهیل نعیمی، محمد رضا جراحی

 وزن نهم:1-مجید اسدی                                             2-محمد عباسی                       3-فرهاد فیروزی، میلاد صدیقی

 وزن دهم:1-فرید افصحی                                         2-آصف محمد کریم         3-حسین حافظی، محمد رضا حاج سید عزیزی

 گروه سنی نونهالان-رده کمربند قرمز-مشکی

وزن اول:1-سینا میرزایی                                            2-علیرضا نعمت الهی                3-نریمان مریدانی

وزن دوم:1-میلاد محرمی                                           2-مهدی اصغری                       3-عزیزالله نجیبی ، محمد ورزنده

وزن سوم:1-عرفان ساروقی                                      2-علی حسنی                         3-حسین زنجانی، شایان انصاریان

وزن چهارم:1-محمد رضا رجبی                                 2-علی رشیدی                         3-مهدی علی پاشا،امیر بخشعلی زاده

وزن پنجم:1-رضا وفایی زاده                                      2-امید کریمی                           3-محمد عالی

وزن ششم:1-محمد گلفشانی                                2- محمد حسین حسینی          3-حمید عامری

وزن هفتم:1-امیر رضا غارابی                                  2-امیر حسین رمضانی              3-حامد حق نیاز

وزن هشتم:1-سید مصطفی مرتضوی                    2-حسین دلاور 

وزن دهم:1-نوید خالقی                                          2-سهیل بروغنی 

گروه سنی نوجوانان-رده کمربند سبز-آبی

وزن اول:1- نادر یزدانی                                             2-فرامرز محمدی                      3-علی حصاری-زرتشت شرافتمند

وزن دوم:1-نیما صیادی                                            2- مرتضی رستمعلی                3-مسعود شهریاری،جواد علی آتشی

وزن سوم:1- جلیل احمد غفوری                              2-پیام پیری                               3-محمد مهدی گریلی، نبی الله پرزش

وزن چهارم:1- مهدی محمد خانی                            2-رضا امیدی                             3-سلمان عبدفعال، سجاد حسینی

وزن پنجم:1- ساسان ولی زاده                               2-غدیر تاجیک                           3-محمد رضا نیکوکار، میلاد حسینی

وزن ششم:1- مهرداد افزا                                      2-محمد حسین منصوری           3-رضا رسول خانی ، محمدرضا محمدجعفری

وزن هفتم:1-محمد مددی                                      2-هادی ضروری                        3-رضا لشنی، میلاد روحانی

وزن هشتم:1-اسماعیل طالبی                             2-امید شیشه گر

وزن نهم:1-عرفان زین العابدین                               2-رامین احمدیان

 وزن دهم:1-حمید رضا علایی                            2-امید مصباحی                        3-سعید صادقی، محسن رستگار   

گروه سنی نوجوانان-رده کمربند قرمز-مشکیوزن اول:

1-سپهر خسروی                                                2-علی یاراحمدی     

وزن دوم:1-رضا دیده بان                                         2-فرشاد فروغی                       3-امیر احمدی

 وزن سوم:1-موسی الرضا تاج علی                        2-محمد میر عابدینی 3-میثم ابراهیمی

وزن چهارم:1-نوید باجلانی                                      2-محمد شیرزاد                        3-محمد نوروزی پور

وزن پنجم:1-سعید یاسینی                                    2-محمد مهدی داودی

وزن ششم:1-مهرداد نصرالهی                                2-فرهاد یدی سار                      3-رضا رستگاری، دانیال باوری

وزن هفتم:1-مصطفی دارایی نژاد                            2-فردین اکبری                          3-سید امیر کریمی، مصطفی عباس پور

وزن هشتم:1-سجاد تیموریان                                  2-رضا آقا محمدی      3-محسن نوری ،امیر حسین جان پناه

وزن نهم: 1-تورج بیات                                              2-عباس چهاردهی

وزن دهم:1-محسن موغاری 

 گروه سنی جوانان و بزرگسالان-رده کمربند قرمز-مشکی

وزن اول:1- علی نجفی

 وزن دوم:1-عبدالله کلهری

وزن سوم:1-حمید خادم                                             2-مسعود رحیمی                     3-حسین فراهانی، احسان معمار

وزن چهارم:1-سامان نیکو فطرت راد                            2-امین محمدی                         3-علی جعفری خانی، محمود پور اعظم

وزن پنجم:1-مرتضی نایبی                                         2-رسول شفیعیان 

وزن ششم:1-مسعود یاری                                        2-حسین عزیز آبادی

وزن هفتم:1-حمید خندابی                                        2-سید احسان میر افضل           3-نوالدین حلیمی ، سعید غلامی

وزن هشتم:رضا ایل بیگی                                          2-علیرضا خواجوی 

در پایان به مدال آوران، از سوی کمیته برگزاری مدال و حکم اهدا گردید.

لازم به ذکر است :مسئولیت برگزاری این دوره از رقابتها بر عهده محمد رضا آذری نیا رئیس هیئت تکواندو حوزه شمالشرق بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram