۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 55805
  • 18 فروردین 1401 - 15:04
  • 713 بازدید
  • ارسال توسط :
لاریجانی،مسئول کمیته قضایی فدراسیون تکواندو شد

لاریجانی،مسئول کمیته قضایی فدراسیون تکواندو شد

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون تکواندو ، احمد لاریجانی به عنوان مسئول کمیته قضائی فدراسیون تکواندو منصوب شد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ احمد لاریجانی از مربیان  و مسئول کمیته قضایی تهران، طی حکمی از سوی رییس فدراسیون تکواندو ،به عنوان  رییس کمیته قضایی فدراسیون منصوب شد . در متن […]

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون تکواندو ، احمد لاریجانی به عنوان مسئول کمیته قضائی فدراسیون تکواندو منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ احمد لاریجانی از مربیان  و مسئول کمیته قضایی تهران، طی حکمی از سوی رییس فدراسیون تکواندو ،به عنوان  رییس کمیته قضایی فدراسیون منصوب شد .

در متن حکم هادی ساعی خطاب به لاریجانی آمده است:

با عنایت به تعهد و تخصص شما به منظور هماهنگی و انجام بیش از پیش امور قضائی و انضباطی تکواندوکاران، به موجب این حکم به عنوان رئیس کمیته قضائی منصوب می‌گردید.
انتظار می‌رود با سر لوحه قراردادن قوانین و آئین نامه‌های مربوطه و طی هماهنگی کامل با سایر ارکان فدراسیون، تمام تلاش خود را در جهت محوریت و تحقق عدالت و انصاف معطوف دارید. موفقیت روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

دکتر احمد لاریجانی عضو پیشین تیم ملی دانشجویان، مربی و داور درجه ۱ بین المللی تکواندو، دارای دان هفت از فدراسیون جهانی تکواندو و مربیگری درجه ۱ تخصصی اصول مبارزه و طراحی تمرین از کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) می باشد، وی  پیش از این مسئولیت کمیته‌های قضائی و انضباطی، داوران، آموزش و مربیان را در فدراسیون تکواندو برعهده داشت است. مدرس دوره‌های مربیگری و داوری و ممتحن آزمون ارتقا درجه کمربند، ریاست هیأت تکواندو بسیج دانشجویی کشور، دو بار انتخاب به عنوان داور برتر در مسابقات جهانی ۲۰۰۶ کره جنوبی و ۲۰۰۹ قاهره مصر، و دو بار حضور در کمپ آماده سازی المپیک ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن در سوابق ورزشی وی ثبت شده است.

لاریجانی دانش‌آموخته دانشگاه تهران، دکترای حقوق، استاد دانشگاه و دارای بیش از ۲۵ سال فعالیت در تشکیلات حقوقی قضائی دادگستری کل استان تهران و وکیل پایه یک دادگستری می‌باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram