۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 57272
  • 18 خرداد 1401 - 13:25
  • 346 بازدید
  • ارسال توسط :
رقابت ۷۸هوگوپوش تهرانی در مرحله دوم رقابتهای انتخابی تیم ملی

رقابت ۷۸هوگوپوش تهرانی در مرحله دوم رقابتهای انتخابی تیم ملی

مسابقات انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان ورود به اردو،در دو گروه دختران و پسران ۱۹ و ۲۰ خرداد ماه در خانه تکواندو برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی نونهالان  و نوجوانان جهان ۶ الی ۹ مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه  و […]

مسابقات انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان ورود به اردو،در دو گروه دختران و پسران ۱۹ و ۲۰ خرداد ماه در خانه تکواندو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی نونهالان  و نوجوانان جهان ۶ الی ۹ مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه  و چهارمین دوره مسابقات  قهرمانی نونهالان و نوجوانان آسیا ۳۱ مرداد ماه الی ۵ شهریور ماه به میزبانی ویتنام برگزار خواهد شد .

برهمین اساس مرحله دوم رقابتهای انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان به منظور شناسایی برترین ها برای مسابقات پیش رو در گروه دختران ۹ خرداد ماه و در گروه پسران ۱۰ خرداد ماه برگزار می گردد.

در این رقابتها و با اعلام کادر فنی تیم های ملی نفرات برتر مسابقات آزاد کشوری به همراه منتخبین کمیته فنی جواز  حضور در مرحله دوم انتخابی را  کسب کردند که ۷۸ هوگوپوش تهرانی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی به مصاف رقبای خود می روند.

اسامی نمایندگان شایسته تهرانی  حاضر در این رقابتها به شرح ذیل می باشد ؛

درگروه دختران :

رده سنی نونهالان
مقام آوران مسابقات آزاد قهرمانی 

وزن اول :مانترا پیمان خواه  ،مایسا میری
وزن دوم: کوثر اوجاقلو
وزن سوم :عسل سبزی کار و ستایش نظری
وزن ششم :پرنیان نوری و الهه نصری
وزن هفتم :  ساینا علیپور
وزن هشتم:دینا بابارحیم
وزن نهم : ارنیکا شمسی زاد
وزن  دهم :  رونیا پلنگی والینا علیپوراز
اسامی منتخبین کمیته فنی:
ساینا خانعلی فرد،بیتا راوند، پارمیس نفر،سلاله پایداری ، هستی زند کریمی،  نیکا حسینی و  نگار مظفریرده سنی نوجوانان
مقام آوران مسابقات آزاد قهرمانی 

وزن اول :سوگند شیری و غزاله مافی
وزن دوم :ساینا کریمی و آناهیتا رمضانی
وزن سوم : سوگل شیری و مهدیس علیزاده
وزن پنجم:  رومینا نوروزی
وزن ششم :مطهره فتحی و فرشته فتحی
وزن هشتم:ساغر مرادی
وزن نهم :ستایش قهرمانی
وزن دهم  :یوشا شادلو و سارا صوفی
اسامی منتخبین کادر فنی:
نازنین عظیمی و پرنیان مرادی، فاطمه محققیان،  یاس کریمی، الهه سیفی، شیدا محمدی، مهشید رعیت، اسما صداقت،الهه سیف ،آرمیتا رشیدی،،مبینا نعمت زاده و الهام حقیقی

درگروه پسران :

رده سنی نونهالان 
نفرات برتر :
​​​​​​وزن اول :حسین قلی پور لاشد
وزن سوم :  آرمین محمدی
وزن چهارم :  حسین صدقی
وزن پنجم :محمد مهدی اسماعیلی قاضی ولوئی
وزن ششم :  مبین علیپور
وزن هفتم :عرشیا مهدی پور یوسفده و سامان مولایی
وزن  هشتم : امیرعلی پیام
 منتخبین کادر فنی:
طاها ناظر،  محمد صدرا فکری، عباس طهماسبی، ماهان  میرزایی و محمد حسین تقی پور
رده سنی نوجوانان نفرات برتر
وزن اول :امیرعلی مایلی
وزن دوم: امیرمحمد اسدی
وزن سوم :  مهدی بسحاق و دانیال تاجرزاده
وزن پنجم : امیر حسین ملکی
وزن هفتم : آرش وزیری دوست وامیرعلی علی عسگری
وزن هشتم : رضا کلهر و محمد پارسا خزعلی
وزن نهم : قاسم عابدی ،عارف بذلی
 منتخبین کادر فنی:
متین افشارپور رضایی ، امید قنبری قرچه قبای،  امانی یاوری ،  علی کاظمی، امیر قاسمی ،  امیرعباس رهنما، متین رضایی ، امیر محمد حقیقت شناس ،   مهرداد قلیچ و مرتضی شاهنده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram