۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 56862
  • 24 اردیبهشت 1401 - 15:02
  • 441 بازدید
  • ارسال توسط :
سلطانی راد:شریفی منش در المپیک برزیل، تاریخ ساز شد

سلطانی راد:شریفی منش در المپیک برزیل، تاریخ ساز شد

مربی تیم ملی تکواندو ناشنوایان گفت: شریفی منش در این سال ها با کسب پیروزی در تمامی مبارزات خود ضمن رکورد شکنی توانست با کسب نشان طلا المپیک در این رقابتها تاریخ ساز شود. به گزارش روبط عمومی هیات تکواندو استان تهران محسن سلطانی راد  از مربیان شایسته تهران که به عنوان مربی تیم ملی […]

مربی تیم ملی تکواندو ناشنوایان گفت: شریفی منش در این سال ها با کسب پیروزی در تمامی مبارزات خود ضمن رکورد شکنی توانست با کسب نشان طلا المپیک در این رقابتها تاریخ ساز شود.

به گزارش روبط عمومی هیات تکواندو استان تهران محسن سلطانی راد  از مربیان شایسته تهران که به عنوان مربی تیم ملی تکواندو ناشنوایان را  برعهده داشت در خصوص عملکرد ملی پوشان ناشنوا در المپیک برزیل عنوان کرد: تیم ملی تکواندو ناشنوایان ایران نسبت به سایر تیم ها یکی از بهترین و منظم ترین اردوها را برگزار کرد. ما از تیر ماه سال گذشته تمرینات را شروع کردیم و بعد از رقابت های جهانی تهران نیز بیکار ننشستیم و سریعا اردوها آغاز شدند.

مربی تیم ملی تکواندو ناشنوایان در ادامه درباره مدال طلای علیرضا شریفی منش شاگرد خود در المپیک برزیل، اظهار داشت: شریفی منش از سال ۱۳۹۶ تا امروز در اردوی تیم ملی تکواندو ناشنوایان حضور داشته و در این سال ها با کسب پیروزی برابر تمامی رقبای خود عملکرد فوق العاده ای داشته است.  او در رقابت های قهرمانی جهان ناشنوایان مدال طلا گرفت و در المپیک این مدال ارزشمند را تکرار کرد. در تمامی این سال ها علاقه مند بود تا خود را به نحوی در سطح حرفه ای نگه دارد. این تفکر در کنار تمرین مداوم و زحمات زیاد به بار نشست تا اعضای تیم مزد زحمات خود را بگیرند.

دبیر انجمن تکواندو ناشنوایان در پایان بیان کرد: تکواندوکاران بسیار هدفمند تمرین کردند و البته نباید عملکرد مربیان زحمت کش در رقابت های جهانی را نادیده گرفت. آن ها در تیم های ملی کیوروگی و پومسه ۸۰ درصد زحمات را برای تیم ملی کشیدند که جای تقدیر دارد. با این حال اگر به دنبال قهرمان پروری و تداوم این موفقیت ها هستیم، مسئولان باید نسبت به تکواندوی ناشنوایان و همچنین مربیان پایه توجه بیشتری داشته باشند تا روند بازیکن سازی ادامه دار شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram