۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 55850
  • 22 فروردین 1401 - 11:01
  • 362 بازدید
  • ارسال توسط :
نوشادی مقدم،رئیس کمیته تکواندو فراکسیون ورزش شد
طی حکمی از سوی رئیس فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی؛

نوشادی مقدم،رئیس کمیته تکواندو فراکسیون ورزش شد

با حکم محمد مهدی فروردین، بهزاد نوشادی مقدم  از مربیان و داوران  استان تهران  به عنوان رئیس کمیته تکواندو این فراکسیون انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی  هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی، بهزاد نوشادی مقدم را به مدت یک […]

با حکم محمد مهدی فروردین، بهزاد نوشادی مقدم  از مربیان و داوران  استان تهران  به عنوان رئیس کمیته تکواندو این فراکسیون انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی  هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی، بهزاد نوشادی مقدم را به مدت یک سال به عنوان رئیس کمیته تکواندو منصوب کرد.

در متن حکم فروردین خطاب به نوشادی مقدم آمده است:

“نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند شما در ورزش به موجب این حکم جنابعالی را به مدت یک سال به عنوان رئیس و دبیر کمیته تکواندو فراکسیون مجلس منصوب می نمایم.

امید واثق دارم که با استعانت از درگاه احدیت جنابعالی در راستای تحقق اهداف انقلابی مجلس یازدهم همچون شفافیت، کارآمدسازی و مردمی سازی تمام تلاش خود را به کار خواهید بست. همچنین توفیق جنابعالی را در راه خدمت به جامعه ورزشی کشور از خداوند منان خواستارم.”

گفتنی است بهزاد نوشادی مقدم دبیر کمیته ورزش های رزمی در فراکسیون مجلس شورای اسلامی بوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram