۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 55135
  • 09 بهمن 1400 - 12:57
  • 528 بازدید
  • ارسال توسط :
لیگ دسته یک پومسه مردان مناطق کشور برگزار می شود
فردا و به میزبانی هیات تکواندو استان تهران ؛

لیگ دسته یک پومسه مردان مناطق کشور برگزار می شود

دیدارهای هفته اول الی سوم از مرحله اول لیگ دسته یک پومسه مردان مناطق کشور در منطقه یک،فردا یکشنبه دهم بهمن ماه به میزبانی هیات تکواندو استان تهران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو  ؛مسابقات هفته اول تا سوم از مرحله نخست پانزدهمین […]

دیدارهای هفته اول الی سوم از مرحله اول لیگ دسته یک پومسه مردان مناطق کشور در منطقه یک،فردا یکشنبه دهم بهمن ماه به میزبانی هیات تکواندو استان تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو  ؛مسابقات هفته اول تا سوم از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ دسته یک پومسه منطقه یک کشور در گروه مردان «جام نشاط»، فردا (یکشنبه – ۱۰بهمن ماه) با حضور ۲۱۳ پومسه رو از ۱۵ استان کشور  در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن و به میزبانی هیات تکواندو تهران برگزار می‌شود.

در مسابقات لیگ منطقه یک، پومسه‌روهایی از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی و همدان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

این رویداد در بخش انفرادی استاندارد در رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال،۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال و بالای ۵۱ سال پیگیری می‌شود. در بخش ابداعی رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال و بالای ۱۸ سال به اجرای فرم می‌پردازند و در بخش تیمی‌ نیز مسابقات میان رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال انجام می‌شود. رقابت های تیمی ابداعی نیز در رده های سنی کمتر از ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال برگزار می شود.

** شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات پیرو پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا، باید فرم خوداظهاری که به صورت PDF در انتهای خبر آورده شده است تکمیل کرده و به مدیر اجرایی رقابت ها تحویل دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram