۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 60544
  • 19 شهریور 1401 - 10:32
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :
کن صدرنشین گروه اول شد،تهران و جوانه دوم و سوم
در پایان هفته سوم لیگ نوجوانان پسر؛

کن صدرنشین گروه اول شد،تهران و جوانه دوم و سوم

در پایان هفته سوم از رقابتهای لیگ نوجوانان باشگاههای کشور از گروه اول و دوم، تیم های تهرانی توانستند  جایگاه اول و دوم جدول رده بندی را به خود اختصاص دهند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ دیدارهای هفته اول الی سوم از بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ نوجوانان پسر باشگاههای کشور […]

در پایان هفته سوم از رقابتهای لیگ نوجوانان باشگاههای کشور از گروه اول و دوم، تیم های تهرانی توانستند  جایگاه اول و دوم جدول رده بندی را به خود اختصاص دهند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ دیدارهای هفته اول الی سوم از بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ نوجوانان پسر باشگاههای کشور تحت عنوان “جام آینده سازان المپیک”  با حضور ۱۵ تیم در دو گروه بندی طی روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه در خانه تکواندو برگزار شد .

تهران  با ۵ تیم” باشگاه لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان تهران و آکادمی تکواندو شهریار” در گروه اول و  تیم های “باشگاه جوانه و آینده سازان باشگاه کن” در گروه دوم  در این دوره از رقابتها حضور دارد.

در پایان هفته سوم ، در گروه اول تیم لوازم خانگی کن با ۳ برد و کسب ۹ امتیاز صدرنشین شد،هیات تکواندو استان تهران با ۲ برد و یک تساوی و کسب ۷ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و آکادمی تکواندو شهریار  با ۲ برد و یک باخت و کسب ۶ امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت .

همچنین در گروه دوم، باشگاه جوانه هابا ۲ برد و یک باخت و کسب ۶ امتیاز در رتبه سوم ایستاد و آینده سازان لوازم خانگی کن با یک برد و یک باخت و کسب ۳ امتیار در جایگاه پنجم ایستاد.

نتایج دیدارهای هفته اول الی سوم از  گروه اول و دوم تیم های تهرانی به شرح ذیل است :

گروه اول
هفته اول//
لوازم خانگی کن ۹ –   باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شهر بابک یک
آکادمی تکواندو شهریار ۷ – خانه ورزش محلات ۳
هیات تکواندو استان تهران ۵ – هیات تکواندو گچساران ۵
هفته دوم//
* لوازم خانگی کن ۹ –  پیشرو تمدن هگمتانه یک
* آکادمی تکواندو شهریار ۳ – هیات تکواندو استان تهران ۷
هفته سوم//
* لوازم خانگی کن ۱۰ –  خانه ورزش محلات صفر
* آکادمی موفقیت اهواز  ۲- آکادمی تکواندو شهریار ۸
* هیات تکواندو استان تهران ۶- باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شهر بابک ۴
گروه دوم
هفته اول //
شرکت پالایش نفت آبادان ۴  – آینده سازان لوازم خانگی کن ۶
باشگاه جوانه ها ۵ – هیات تکواندو استان مرکزی ۳
هفته دوم
باشگاه جوانه ها ۶- تخت جمشید مرودشت ۴
هفته سوم 
شرکت پالایش نفت آبادان ۸ – باشگاه جوانه ها ۶
نوید البرز  ۷- آینده سازان لوازم خانگی کن ۳

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram