۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 45992
  • 12 آذر 1398 - 14:22
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :
کریمی: باشگاه کن با کسب ۷ جام قهرمانی رکورد شکنی کرد

کریمی: باشگاه کن با کسب ۷ جام قهرمانی رکورد شکنی کرد

سرمربی تیم لوازم خانگی کن گفت: کسب ۷ جام قهرمانی و یک سومی در چهار سال متوالی در لیگ کشور  آنهم فقط در رده سنی نونهالان و نوجوانان پسر،خود یک رکورد شکنی است که این مهم جز با حمایت مدیران باشگاه کن حاصل نمی شد. حسین کریمی سکاندار تیم های لوازم خانگی کن در رده […]

سرمربی تیم لوازم خانگی کن گفت: کسب ۷ جام قهرمانی و یک سومی در چهار سال متوالی در لیگ کشور  آنهم فقط در رده سنی نونهالان و نوجوانان پسر،خود یک رکورد شکنی است که این مهم جز با حمایت مدیران باشگاه کن حاصل نمی شد.

حسین کریمی سکاندار تیم های لوازم خانگی کن در رده های سنی نونهالان و نوجوانان در باشگاه کشور در گفتگو با روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران گفت:باشگاه کن از سال ۹۵ با حضور موفق در لیگ های  کشور طی چهار سال متوالی توانسته به عنوان یکی از  تیم های  مدعی و قهرمان پرور در سطح کشور شناخته شود ،خداروشاکریم که در این مدت  توانستیم با جذب و شناسایی بازیکنان مستعد و حمایت آنها توسط باشگاه در راستای رسیدن به تیم های ملی به بازیکنانمان کمک کنیم و شاهد موفقیت های آنان در میادین بین المللی باشیم .

کریمی در خصوص سطح لیگ های کشور بیان داشت :حضور تیم های مدعی به همراه بازیکنان مستعد و فنی  از سراسر کشور در لیگ های کشور  موجب شد شاهد مبارزات جذاب و نفس گیری باشیم  طوریکه تا اخرین بازی هیچ نتیجی مشخص نبود الخصوص در رده سنی نوجوانان که رقابتهای خیلی سطح بالایی و باکیفیتی برگزار شد که این روند نوید بخش حضور ملی پوشان بسیار فنی در این رده سنی در کشور خواهد بود.

بهترین مربی لیگ برتر کشور با بیان اینکه یکی از مهمترین سیاست ها ی باشگاه کن شناسایی بازیکنان فنی و مستعد از سراسر کشور  است در ادامه بیان داشت:اکثربازیکنان حاضر در باشگاه کن از ردههای پایه حضور داشته و طی این سالها توانستیم  با حمایت همه جانبه باشگاه با پرورش  بازیکنانمان دررده های سنی بالاتر با همین نفرات درلیگ های کشور حضور یابیم و  بهترین نتیجه رو بگیریم.

کریمی گفت:در لیگ برتر در رده سنی جوانان و بزرگسالان ۹۰درصد بازیکنانمان از رده سنی پایه در تیم کن بودند و خوشبختانه توانستیم در این رده هم موفق ظاهر شویم و در صدر جدول رده بندی قرار بگیریم .

و ی در ادامه با بیان  اینکه تیم باشگاه کن تیمی تهرانی است و اکثر مربیان حاضر در آن  از مربیان فنی پایتخت هستند افزود:با لطف خدا توانستیم در  رقابتهای لیگ سال۹۸  در تمامی ردهای سنی و در دو بخش دختران و پسران برروی سکوهای قهرمانی بایستیم و بار دیگر قدرت و توان بازیکنانمان را به همگان نشان دهیم  و بتوانیم یک گام به سیاست گزاریمان یعنی قهرمان پروری نزذیکتر شویم .

کریمی در پایان اظهار داشت :جا دارد از باشگاه کن  به جهت حمایت همه جانبه اش در این سالها تشکر کنم و امیداوارم در سال آینده نیز بتوانیم حضور پررنگ خود را در لیگ کشور داشته باشیم و با رفع نواقص و شناسایی برترین های کشور پرقدرت تر ظاهر شویم و بازیکنان خوب و فنی را به استان تهران و تیم های ملی معرفی نماییم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram