۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار سایت » آرشیو اخبار » اخبار » اخبار » اخبار کمیته ها
  • شناسه : 58791
  • 21 تیر 1401 - 15:03
  • 665 بازدید
  • ارسال توسط :
دختران برتر معرفی شدند/منطقه ۴ در سکوی قهرمانی ایستاد
در پایان مسابقات دانش آموزی شهر تهران؛

دختران برتر معرفی شدند/منطقه ۴ در سکوی قهرمانی ایستاد

در پایان مسابقات قهرمانی تکواندو دانش آموزی شهر تهران، دختران برتر در اوزان دهگانه مشخص و معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ رقابتهای آزاد قهرمانی دانش آموزی مناطق ۱۹ گانه  شهر تهران در گروه دختران  به منظور شناشایی برترین ها جهت حضور در مسابقات المپیاد دانش آموزان کشور در رده […]

در پایان مسابقات قهرمانی تکواندو دانش آموزی شهر تهران، دختران برتر در اوزان دهگانه مشخص و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ رقابتهای آزاد قهرمانی دانش آموزی مناطق ۱۹ گانه  شهر تهران در گروه دختران  به منظور شناشایی برترین ها جهت حضور در مسابقات المپیاد دانش آموزان کشور در رده سنی نوجوانان امروز سه شنبه ۲۱ تیر ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن با همکاری هیات ورزش دانش آموزش شهرتهران و به میزبانی هیات تکواندو استان تهران برگزار شد.

مراسم اختتامیه ابن رقابتها،با حضور مسعود لشکری دبیر هیات تکواندو استان تهران، علیرضا گیلانی معاون تربیت بدنی و سلامت شهر تهران ،حسین عرفانی رییس هیات ورزش دانش آموزی شهر تهران،رضا امیدی معاون تربیت بدنی و سلامت شهرستان های تهران وخسرو تبریزی پیشکسوت تربیت بدنی آموزش و پرورش برگزار گردید.

در پایان این رقابتها منطقه ۴ با ۶۱ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد و منطقه ۵ با ۴۴ امتیاز نایب قهرمان شد . منطقه ۱۹ با ۱۹ امتیاز مقام سوم و منطقه ۱۴ با ۱۷ امتیاز عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند .

نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل اعلام شد؛

وزن اول :
مقام اول : عسل نیکنام (منطقه ۵ )
مقام دوم : ریحانه ایمانی (منطقه ۱۷ )

وزن سوم :
مقام اول : مهسا گودرزی (منطقه ۱۴ )
مقام دوم : مهسا نیازی ( منطقه ۴ )
مقام سوم : زهرا رحمانی ( منطقه ۲ )  و اسما منصوری ( منطقه ۱۷ )

وزن چهارم :
مقام اول : فاطمه بختیاری ( منطقه ۴ )
مقام دوم : حنانه آقاپور ( منطقه ۴ )
مقام سوم : ام البنین زاهدی فر ( منطقه ۱۹ )  و پریا کیانی ( منطقه ۱۵ )

وزن پنجم :
مقام اول : اسما همتی ( منطقه ۵ )
مقام دوم : آیلین نوری ( منطقه ۴ )
مقام سوم : کوثر خدادادی ( منطقه ۱۲ )  و نازنین میرزایی ( منطقه ۱۴ )

وزن ششم :
مقام اول : هستی محمدی ( منطقه ۵ )
مقام دوم : آیناز راز گردانی ( منطقه ۴ )
مقام سوم : ساینا اعرابی ( منطقه ۴ )  و کوثر حاجی تبار ( منطقه ۱۸)

وزن هفتم :
مقام اول : اسما صداقت (منطقه ۱۰ )
مقام دوم : پریسا کیایی ( منطقه ۱۵ )
مقام سوم : درسا صبورانی لو( منطقه ۱۸ )  و سارا نورمحمدی ( منطقه ۵ )

وزن هشتم :
مقام اول : آتنا زینالی ( منطقه ۴ )
مقام دوم : مرضیه فرحناکی ( منطقه ۵ )
مقام سوم : ملیکا زمانی( منطقه ۱۳ )  و سارینا عباسپور ( منطقه ۱۸ )

وزن نهم :
مقام اول : فاطمه ناطقی (منطقه ۴ )
مقام دوم : ستاره حبیبی ( منطقه ۱۷ )
مقام سوم : فاطمه داشاب ( منطقه ۱۹ ) و بیتا هاشمی ( منطقه ۱۹ )

وزن دهم :
مقام اول :سارا صوفی( منطقه ۹)
مقام دوم : کوثر سلیمانی ( منطقه ۱۶ )
مقام سوم : شیدا زکی ( منطقه ۱۱ ) و تینا ثنایی (منطقه ۱۵ )

گفتنی است مریم نامداری به عنوان برترین داور و فاطمه بختیاری در جایگاه فنی ترین بازیکن قرار گرفت

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram