رقابتهای قهرمانی تکواندو حوزه جنوبغرب پسران،برگزار و طی آن هوگوپوشان برتر معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ مسابقات آزاد قهرمانی تکواندو حوزه جنوبغرب در رده سنی خردسالان و جوانان و بزرگسالان ردههای کمربندی سبز _ آبی و قرمز _ پوم پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید […]
رقابتهای قهرمانی تکواندو حوزه جنوبغرب پسران،برگزار و طی آن هوگوپوشان برتر معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ مسابقات آزاد قهرمانی تکواندو حوزه جنوبغرب در رده سنی خردسالان و جوانان و بزرگسالان ردههای کمربندی سبز _ آبی و قرمز _ پوم پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهمین برگزار شد.
درپایان این رقابتها، برترین ها به شرح ذیل معرفی شدند ؛
رده سنی خردسالان
کمربند سبز و آبی
وزن اول
مقام اول:سیدعلی اصغرعبدلی
مقام دوم:کیان براقی
مقام سوم:آرین صادق زاده آقبلاغ
مقام سوم مشترک:طاها قلی نژاد
وزن دوم
مقام اول:علیرضا صفوت
مقام دوم:امیرمهدی سرکوبی زیلوباف
مقام سوم:امیرمحمدعلیایی
مقام سوم مشترک:محمدمهدی تیموری
وزن سوم
مقام اول:محمدرضا صالح آبادی
مقام دوم:امیرعلی گل قاسمی
مقام سوم:محمدآیدین وفا
مقام سوم مشترک:زیبر مولوی زاده
وزن چهارم
مقام اول:محمدپارسا ترکی
مقام دوم:عرشیا قنبرپور اتی کندی
مقام سوم:نیک مهامی راد
مقام سوم مشترک:آیهان اسبقی
وزن پنجم
مقام اول:محمد جعفری
مقام دوم:طاها ترکاشوند
مقام سوم:مبین وزیری
مقام سوم مشترک:محمدطاها اکبری
وزن ششم
مقام اول:امیرطاها کهخایی
مقام دوم:رضامحمدی
مقام سوم:امیرعباس همایون بیرون
مقام سوم مشترک:رهام براتی فردویی
وزن هفتم
مقام اول:اشکان حیدری
مقام دوم:پرهام امینی
مقام سوم:رضا فاتحی
مقام سوم مشترک:ایلیا بصیری
وزن هشتم
مقام اول:محمدمهدی حسن لو
مقام دوم:محمدرضا آجرلوعظیمی
مقام سوم:بنیامین اسماعیلی
وزن نهم
مقام اول:امیرمحمد محمدپور
مقام دوم:باربد بهزادنیا
مقام سوم:امیرحسین پورمقامی
وزن دهم
مقام اول:محمدصالح اسیوندزاده
مقام دوم:آراد عبدالمالکی
کمربند قرمز و پوم
وزن اول
مقام اول:محمدطاها اجاقلو
مقان دوم:محمدحسین خلیل ارجمند
وزن دوم
مقام اول:امیرعلی اسلامی
مقام دوم:محمدرضا ورزاوند
وزن سوم
مقام اول:امیررضا بایرامیامی
مقام دوم:امیرمهدی قیطاسوند
وزن چهارم
مقام اول:شایان محمدباقری
مقام دوم:امیررضا خسروی
مقام سوم:عرفان امیدوار
مقام سوم مشترک:ارسلان رحیمی
وزن پنجم
مقام اول:امیر مصطفی کشوری خجسته
مقام دوم:محمدامین کرمی
مقام سوم:امیرعلی محتشمی
مقام سوم:امیر رضا صالحی فخر
وزن ششم
مقام اول:سیدطاها مومنی
مقام دوم:امیرطاها اسدی ساجد
وزن هشتم
مقام اول:متین مسلمی
مقام دوم:علی قربانی
رده سنی جوانان و بزرگسالان
کمربند سبز و آبی
وزن هفتم
مقام اول:امیرحسین اسدی
مقام دوم:مرتضی ایمانقلی
کمربند قرمز و مشکی
وزن اول
مقام اول:ابوالفضل احمدی
مقام دوم:آرین اسکندری
وزن دوم
مقام اول:فرزاد پسرکلو
مقام دوم:حسن جعفری
مقام سوم:امیرمحمد پناهی
وزن سوم
مقام اول:مهدی تقی پور
مقام دوم:امیرارسلان رستمی
مقام سوم:رضامحمدی
مقام سوم مشترک:علی حمیدی
وزن چهارم
مقام اول:علی کاظمی
مقام دوم:دانیال دوستی
مقام سوم:عرفان غمخوار
وزن پنجم
مقام اول:محمدجواد فتاحی
مقام دوم:مهیار فضل صادقی
مقام سوم:امیرحسین طوفانی لرد
مقام سوم مشترک:امیرمحمد رجبی تر به تر
وزن ششم
مقام اول:امید عظیمی
مقام دوم:شهاب اکبرپور فشمی
وزن هفتم
مقام اول:امیرحسین قربانی نسب
مقام دوم:میلاد غظنفری
مقام سوم:آریا ترکاشوند
این مطلب بدون برچسب می باشد.
تمام حقوق این سایت برای هیئت تکواندو استان تهران © 1393 - 1403 محفوظ است .