۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54895
  • 02 بهمن 1400 - 9:33
  • 328 بازدید
  • ارسال توسط :
آکادمی تکواندو ایرانیان صدرنشین شد/طوفان فلز جنوبشرق و آینده سازان پاکدشت دوم و سوم
در پایان رقابتهای مقدماتی گروه دوم لیگ برتر نونهالان دختر ؛

آکادمی تکواندو ایرانیان صدرنشین شد/طوفان فلز جنوبشرق و آینده سازان پاکدشت دوم و سوم

در پایان دیدارهای مقدمانی گروه دوم از رقابتهای لیگ برتر نونهالان دختر استان،تیم آکادمی تکواندو ایرانیان صدرنشین شد،تیم طوفان فلز جنوبشرق در رتبه دوم قرار گرفت و اینده سازان پاکدشت سومی را به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ دیدارهای مقدماتی ( هفته اول الی پنجم ) از چهارمین […]

در پایان دیدارهای مقدمانی گروه دوم از رقابتهای لیگ برتر نونهالان دختر استان،تیم آکادمی تکواندو ایرانیان صدرنشین شد،تیم طوفان فلز جنوبشرق در رتبه دوم قرار گرفت و اینده سازان پاکدشت سومی را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ دیدارهای مقدماتی ( هفته اول الی پنجم ) از چهارمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای استان تهران در رده سنی نونهالان دختر تحت عنوان ” جام قهرمانان” یادواره شهید تکواندو کار محمد حسین گیتی نما با حضور ۵ تیم پنجشنبه ۳۰ دی ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار شد .

با اتمام دیدارهای هفته پنجم از گروه دوم ،تیم آکادمی تکواندو ایرانیان با کسب ۱۲ امتیاز صدرنشین شد،طوفان فلز جنوبشرق با کسب ۹ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و آینده سازان پاکدشت با کسب ۶ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت .

نتایج دیدارهای مقدماتی ( هفته اول الی پنجم ) این رقابتها به شرح ذیل می باشد؛

هفته اول //
آکادمی تکواندو ایرانیان ۶  – آناهید رزم ۳
طوفان فلز جنوبشرق ۸  _ آینده سازان پاکدشت یک
قهرمانان ( قرعه استراحت )

هفته دوم //
طوفان فلز جنوب شرق ۵  _ قهرمانان ۴
آینده سازان پاکدشت ۵  _ آناهید رزم ۴
آکادمی تکواندو ایرانیان ( قرعه استراحت)

هفته سوم //
آینده سازان پاکدشت ۲  _ آکادمی تکواندو ایرانیان ۷
آناهید رزم ۶  _ قهرمانان ۳
طوفان فلز جنوب شرق( قرعه استراحت)

هفته چهارم //
آناهید رزم ۳  _ طوفان فلز جنوب شرق ۶
قهرمانان  یک _آکادمی تکواندو ایرانیان ۸
آینده سازان پاکدشت ( قرعه استراحت )

هفته پنجم //
قهرمانان ۲  _ آینده سازان پاکدشت ۷
آکادمی تکواندو ایرانیان ۶  _ طوفان فلز جنوبشرق ۳
آناهید رزم ( قرعه استراحت)

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram