۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58152
  • 08 تیر 1401 - 17:41
  • 301 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز اردوی تیم نوجوانان پسر استان از ۱۲ تیر ماه

آغاز اردوی تیم نوجوانان پسر استان از ۱۲ تیر ماه

مرحله نخست اردوی تیم نوجوانان پسر استان تهران، با حضور ۵۲ هوگوپوش از ۱۲ تیر ماه آغاز می شود . به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان استان به منظور شناسایی برترین ها جهت حضور مقتدرانه در مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۳۲۰ هوگوپوش در اوزان دهگانه ،۵ و ۶ […]

مرحله نخست اردوی تیم نوجوانان پسر استان تهران، با حضور ۵۲ هوگوپوش از ۱۲ تیر ماه آغاز می شود .
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛مسابقات آزاد قهرمانی نوجوانان استان به منظور شناسایی برترین ها جهت حضور مقتدرانه در مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۳۲۰ هوگوپوش در اوزان دهگانه ،۵ و ۶ تیر ماه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهمین برگزار شد .
در پایان این رقابتها، نفرات برتر و منتخب کادر فنی جهت حضور در مرحله نخست اردوی تیم استان معرفی شدند که اسامی این نفرات به شرح ذیل می باشد ؛
نفرات برتر :
وزن اول ( ۴۵- کیلوگرم):
مقام اول : علی محمدپور
مقام دوم : سینا ولیزاده
مقام سوم : امیرعلی شریعتی و ایلیا احمدنژاد
وزن دوم ( ۴۸- کیلوگرم):
مقام اول : علی نقی پور
مقام دوم : امیر مهدی داودی
مقام سوم : آرمین کاردانه و احسان فصیحی
وزن سوم (۵۱- کیلوگرم):
مقام اول: محمد مهدی بابایی
مقام دوم : فرزین اسماعیلی
مقام سوم :جعفر ابراهیم و حسین نوروزی
وزن چهارم ( ۵۵- کیلوگرم):
مقام اول : مانی قمری
مقام دوم : دانیال تاجرزاده
مقام سوم :طاها فاطمی نیا و آریا فصیحی
وزن پنجم( ۵۹- کیلوگرم):
مقام‌ اول : اوستا عرب اسدی
مقام دوم : امید قنبری
مقام سوم : محمدحسین درخشان و سینا ترک
وزن ششم ( ۶۳- کیلوگرم):
مقام اول :پارسا جعفری
مقام دوم :مانی یاوری
مقام سوم : علی کاظمی ومرتضی شتهنده
وزن هفتم( ۶۸- کیلوگرم):
مقام اول : سید محمد امین کریمی
مقام دوم : ایمان حاجی زاده
مقام سوم :رضا شاهنده و محمد صالح احمدی پاک
وزن هشتم(۷۳- کیلوگرم):
مقام اول: محمد پارسا خزعلی
مقام دوم : امیرحسین بشیری
مقام سوم : سید علیرضا هاشمی و محمد پارسا کلانی
وزن نهم( ۷۸- کیلوگرم):
مقام اول : علی عابدی
مقام دوم : محمد علیزاده
مقام سوم : سید طه جعفرزاده و امیر محمد محمودی
وزن دهم ( ۷۸+ کیلوگرم):
مقام‌ اول :محمد صدرا سدهی
مقام دوم :محمدرضا احمدی نیا
مقام سوم : یوسف مهتابی و محراب رضا زاده
منتخبین کادر فنی :
آریا گرامی، محمد مهدی فراهانی، مهیار مسکنی، مسیحا کریمی، عرفان آقاجانی، سید علی حجازی، میلاد یاری رجل، آرین فرخ گهر ،محمد مهدی نظری، امیر علی غلامی، علیرضا نوری و امیر علی علی عسگری
گفتنی است مرحله نخست اردوی آماده سازی تیم نوجوانان استان از روز یکشنبه۱۲ تیر ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ زیر نظر کادر فنی مرتضی کریمی،حسین کریمی و ستار سمیعی آغاز خواهد شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram