۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54530
  • 22 دی 1400 - 13:12
  • 760 بازدید
  • ارسال توسط :
کاپ قهرمانی مسابقات تکواندو محلات ۲۲گانه تهران در دستان هوگوپوشان منطقه نه /برترین ها معرفی شدند

کاپ قهرمانی مسابقات تکواندو محلات ۲۲گانه تهران در دستان هوگوپوشان منطقه نه /برترین ها معرفی شدند

  در پایان مسابقات قهرمانی تکواندو محلات ۲۲گانه شهرداری تهران،در بخش پسران تیم منطقه نه توانست با اقتدار و کسب ۶۹ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛مسابقات قهرمانی تکواندو شهرداری محلات مناطق ۲۲ گانه شهر تهران،تحت عنوان جام پرچم یادواره سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی در رده […]

 

در پایان مسابقات قهرمانی تکواندو محلات ۲۲گانه شهرداری تهران،در بخش پسران تیم منطقه نه توانست با اقتدار و کسب ۶۹ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛مسابقات قهرمانی تکواندو شهرداری محلات مناطق ۲۲ گانه شهر تهران،تحت عنوان جام پرچم یادواره سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی در رده سنی نونهالان در گروه پسران با حضور ۱۱۴ هوگوپوش در قالب ۱۸ تیم  روز گذشته سه شنبه ۲۰ دی ماه ،به میزبانی شهرداری منطقه ۹ و با همکاری هیات تکواندو استان  در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهمین برگزار شد.

در پایان این رقابتها،تیم منطقه نه با کسب ۵ نشان طلا،دو نقره و یک برنز و ۶۹ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آوردند، منطقه ۷ با کسب یک نشان طلا،۲ نقره و ۲ برنز و ۳۸ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد و منطقه ۸ با کسب یک نشان طلا،یک نقره و ۴ برنز و ۳۴ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

برترین های اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند ؛

مقام اول :حسین صادقی  ( منطقه ۹ )
مقام دوم : رامتین عبیدی ( منطقه ۲۲ )
مقام سوم : هادی اسدی (منطقه ۳ )
مقام سوم مشترک : امیر علی اسمعیلی (منطقه ۸ )

وزن دوم  :
مقام اول : محمد جعفری (منطقه ۷ )
مقام دوم : امیر طاها وفا نژاد ( منطقه ۲۲ )
مقام سوم : محمد مهدی قهرمان زاده ( منطقه ۹ )
مقام سوم مشترک : محمد یاسین شیر محمد پور ( منطقه ۸ )

وزن سوم :
مقام اول : محمد مبین مقدم (منطقه ۱۶)
مقام دوم : امیر حسین کشاورز ( منطقه ۹)
مقام سوم : میلاد رحیمی عجب ( منطقه ۳)
مقام سوم مشترک : یعقوب زین کجل ( منطقه ۷)

وزن چهارم :
مقام اول : امیر حسین نیک نژاد ( منطقه ۹)
مقام دوم :کوروش بازدار ( منطقه ۱۶ )
مقام سوم : کیارش زندی (منطقه ۱۵)
مقام سوم مشترک : امیر محمد بابازاده

وزن پنجم :
مقام اول : عرشیا شکیبایی ( منطقه ۹)
مقام دوم : محمد مبین حاجی لویی
مقام سوم : امیر علی اصغر نیا (منطقه ۱۳ )
مقام سوم مشترک : امیر حسین احمدی (منطقه ۲۰)

وزن ششم :
مقام اول : رضا پیر جان ( منطقه ۹ )
مقام دوم : امیر مهدی حیدی (منطقه ۷)
مقام سوم : ابوالفضل دینی (منطقه ۱۹)
مقام سوم مشترک : طاها عسگری (منطقه ۸)

وزن هفتم :
مقام اول : اشکان خسروی ( منطقه ۹)
مقام دوم : ابوالفضل سپه دار ( منطقه ۲۰)
مقام سوم : ابوالفضل کریمی ( منطقه ۷)
مقام سوم مشترک : علیرضا شهریار (منطقه ۱۸)

وزن هشتم :
مقام اول : دانیال میرزا جانی (منطقه ۸)
مقام دوم : امیر رضا خلیل زاده ( منطقه ۱۵ )
مقام سوم : عرشیا احمدی (منطقه ۱۶ )
مقام سوم مشترک : امیر سجاد جلالی (منطقه ۲۲)

وزن نهم :
مقام اول : امیر حسین دستوری (منطقه ۱۹)
مقام دوم : امیر محمدقویمی شهریار (منطقه ۷ )
مقام سوم :امیر مهدی نوری  ( منطقه ۱۰)
مقام سوم مشترک : دانیال کریمی (منطقه ۸)

مقام دهم  :
مقام اول : امیر حسین فخر آبادی ( منطقه ۱۹)
مقام دوم : مهبد احمدی (منطقه ۹)
مقام سوم : ایلیا شریفی (منطقه ۱۹ )
مقام سوم مشترک : امیر علی وثوقی (منطقه ۲۰)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram