۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 66218
  • 16 اسفند 1401 - 13:02
  • 753 بازدید
  • ارسال توسط :
فراخوان جذب بازیکنان نوجوان و نونهال توسط هیات تکواندو استان تهران
به منظور حضور در لیگ کشور صورت می گیرد؛

فراخوان جذب بازیکنان نوجوان و نونهال توسط هیات تکواندو استان تهران

هیات تکواندو استان تهران،به منظور حضور در رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور در رده سنی نونهالان و نوجوانان در گروه پسران بازیکن جذب می نمایید. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران هیات استان جهت حضور مقتدرانه در رقابتهای باشگاهای لیگ کشور در سال ۱۴۰۲ از کلیه علاقمندان واجد شرایط و دارای پتانسیل در […]

هیات تکواندو استان تهران،به منظور حضور در رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور در رده سنی نونهالان و نوجوانان در گروه پسران بازیکن جذب می نمایید.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران هیات استان جهت حضور مقتدرانه در رقابتهای باشگاهای لیگ کشور در سال ۱۴۰۲ از کلیه علاقمندان واجد شرایط و دارای پتانسیل در رده سنی نونهالان و نوجوانان پسر اقدام به جذب بازیکن می کند.
کلیه نفراتی که دارای شرایط حضور در لیگ باشگاهای کشور را دارند در صورت تمایل می توانند روز یکشنبه ۲۱ اسفند ماه نونهالان راس ساعت ۹صبح و نوجوانان ساعت ۱۳ ظهر با لوازم کامل مبارزه در خانه تکواندو پایتخت حضور بهم رسانند .
قابل ذکر است رده سنی نونهالان از تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۱ الی ۱۳۹۰/۱۰/۱۰ و رده سنی نوجوانان از تاریخ۱۳۸۴/۱۰/۱۱ لغایت ۱۳۸۷/۱۰/۱۱ می باشد و متقاضیان شرکت در لیگ نونهالان و و نوجواان کشور می بایست رده کمربندی قرمز و پوم باشند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram