به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ رقابت های آزاد قهرمانی شهرستان ورامین در رده های سنی خردسالان و نونهالان در گروه پسران روز جمعه ۲۰ بهمن ماه برگزار شد.
در این مسابقات ۱۶۵تکواندوکار در سالن شهید شیرکوند به مصاف رقبای خود رفتند.
**نتایج نفرات برتر به شرح ذیل است:
خردسالان//
رده کمربندی قرمز – مشکی
وزن اول: ۱- یاسین بهرامی ۲- جواد جوادی
وزن دوم: ۱- امیرعلی اسلامی ۲- علیرضا کرمزاده ۳- محمدصادق وصالی
وزن سوم: ۱- عباس جعفری ۲- محمد منصوری
وزن چهارم: ۱- رضا رحیمی ۲- امیرحسین محمدی ۳- امیرعلی حسنی پور
وزن پنجم: ۱- امیرمحمد خانی ۲- مسیحا کریمی ۳-مهدیار کرمانشاهی و امیرحسین کرمانشاهی
وزن هفتم: ۱- محمد امین قاجاری ۲- علی سوریان
وزن هشتم: ۱- محمدرضا غفاری ۲- رسول خسروشیری
وزن دهم: ۱- پارسا میرزایی ۲- امیرعباس ۳- پرهام شیرکوند و امیرعلی کتی
رده کمربندی سبز- آبی
وزن اول: ۱- یاسین بابایی ۲- مهدی بوربور ۳- محمد طاها قاسمی
زن دوم: ۱- هادی فرخی ۲- مهدی فرهمندفر ۳- امیرمحمد کردبچه و مصطفی مهدوی
وزن سوم: ۱- مهدی دادفر ۲- محمدجواد نادری ۳- ابوالفضل فرهمندفر و اصغر یزدی
وزن چهارم: ۱- یاسین خداکرمی ۲- امیرمحمد هدواند ۳- امیرمحمد مقسمه و امیرمهدی کاشانی راد
وزن پنجم: ۱- حمیدرضا حیدری ۲- محمد جواد مرادی ۳- امیرعلی بلندی و ابالفضل تیموری
وزن ششم: ۱- محمدحسین عبدالملکی ۲- حسین خانه دان ۳- مانی کریمی زاده و ابوالفضل منصوریان
وزن هفتم: ۱- امیرعلی باوند ۲- مهدیار شاهسون ۳- مهدی کریلی و کسری سرای جاوید
وزن هشتم: ۱- امیرمهدی جعفری ۲- یزدان نوش آبادی ۳- شهریار مقتدری و متین مرادی
وزن نهم: ۱- امیرحسین رضوی ۲- ابوالفضل رحمانی ۳- محراب خزائی و محمدیاسین حیدری
وزن دهم: ۱- حسین حیدری ۲- امیر رضایی ۳- طاها تاجیک و محمدرضا اردستانی
نونهالان://
رده کمربندی قرمز – مشکی:
وزن اول: ۱- علیرضا رحمان پور ۲- مهرشاد قلیچ ۳- احمدرضا براتی
وزن سوم: ۱- علیرضا حسنی ۲- علی اصغر محمودی
وزن چهارم: ۱-امیرمحمد جمالی ۲- امیرمهدی تاجیک ۳- علی اصلان و مانی کامرانی
وزن ششم: ۱- امیرحسین احمدی ۲- حسن اردستانی ۳- محمدمهدی گوینده و احسان لطفعلیان
وزن هفتم: ۱- دانیال تاجیک ۲- مسیح کامرانی ۳- مسیح فارسی
وزن هشتم: ۱- حامد خلیفه ۲- فرزاد اردستانی ۳- محمد امین توکلی و علیرضا محمودی
وزن نهم: ۱- علی حسین پور ۲- سینا خاوری ۳- امیرحسین کمیزی
وزن دهم: ۱- فرزاد سامقانی ۲- الیاس طباطبایی ۳- امیررضا مقیسه و محمد مهدی قشقایی
رده کمربندی سبز – آبی:
وزن اول: ۱- مجتبی احسانی ۲- ابوالفضل درخشان ۳- ابوالفضل زاهدی و محمدمهدی رضایی
وزن دوم: ۱- امیرحسین هداوند ۲- علیرضا واحدپور ۳- مهدی رادمرد
وزن سوم: ۱- محسن قاسم نژاد ۲- جواد محمدی ۳- امیرمهدی تاجیک
وزن چهارم: ۱- سامان پولادوند ۲- متین مهدی زاده ۳- مصطفی میرزایی و محمد میرزایی
وزن ششم: ۱- حسینعلی یوسفی ۲- سید محمد داودی ۳- محمدحسن فرد هاشمی
وزن هشتم: ۱-محمدحسین میراب ۲- محمد هادی احمدی ۳- بابک حسن پور و امیرعباس جلوخانی
وزن دهم: ۱- مرتضی طاهری ۲- امیرمهدی کیائی زاده ۳- مهیار گلیوری
انتهای پیام/