در پایان مسابقات قهرمانی جام حوزه و شهرستان های استان تهران،تیم شمالشرق با کسب ۴نشان طلا،یک نقره و ۴برنز جام قهرمانی را بالای سربرد. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسابقات قهرمانی حوزه و شهرستان ها در گروه پسران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر امروز ۱۹ بهمن با حضور ۱۳ تیم در […]
در پایان مسابقات قهرمانی جام حوزه و شهرستان های استان تهران،تیم شمالشرق با کسب ۴نشان طلا،یک نقره و ۴برنز جام قهرمانی را بالای سربرد.
به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران؛ مسابقات قهرمانی حوزه و شهرستان ها در گروه پسران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر امروز ۱۹ بهمن با حضور ۱۳ تیم در سالن ورزشی شهید همت و به میزبانی هیات تکواندو شهرستان چهاردانگه برگزار شد.
این رقابت ها به روش انفرادی و در رده سنی نوجوانان و رده کمربندی (قرمز- مشکی) بود که در نهایت تیم شمال شرق موفق شد با کسب ۴نشان طلا، یک نقره و چهار برنز و ۷۱ امتیاز عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کند.
تیم جنوب غرب با کسب ۲ نشان طلا،۲ نقره و چهار برنز و ۵۴ امتیاز در رده دوم ایستاد و شمال غرب با کسب یک طلا، سه نقره و یک طلا و۴۲ امتیاز سکوی سومی را به نام خود ثبت کرد.
همچنین تیم های شهریار، شمیرانات ، اسلامشهر، بهارستان، شهرری، چهاردانگه ، پاکدشت، مهاجران، رباط کریم ، شهرقدس و ورامین به ترتیب در جایگاه چهارم تا چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفتند.
اسامی برترین های اوزان مختلف به شرح ذیل است:
وزن اول:
۱- دانیال عربی از شمال شرق
۲- شروین شعبانی از شمال غرب
۳- ایمان کاظمی از جنوب غرب و ارسلان فتحی از شمیرانات
وزن دوم:
۱- نیما نوری از شمال شرق
۲- آرمین جلیلی از اسلامشهر
۳- فرزاد تقی پور از بهارستان و علی اصغر ملکی از شمال غرب
وزن سوم:
۱- محمدعلی خلیل ارجمندی از جنوب غرب
۲- سبحان عظمتی از شمال شرق
۳- علیرضا نادی از پاکدشت و محمدرضا حسینی از مهاجران
وزن چهارم:
۱- امیرحسین فلاحتی
۲- مهدی وفایی
۳- علی حسینی و محمد عباداله پور
وزن پنجم:
۱- ابوالفضل مهری از شمال غرب
۲- سینا زکریایی از شمیرانات
۳- سپهر قلی زاده از جنوب غرب و محمدرضا موسوی از شهریار
وزن ششم:
۱- جواد حسینی از شهریار
۲- علیرضا بختیاری نسب از ری
۳- سعید علی زاده از جنوب غرب و علی لشتی از شمال شرق
وزن هفتم:
۱- مصطفی جعفری از شهریار
۲- علی افتخاری از شمال غرب
۳- امیدرضا اخگری از شمیرانات و رضا هادیان از شمال شرق
وزن هشتم:
۱- کامیاب مبینی از شمال شرق
۲- محمد مقدم فرد از جنوب غرب
۳- محمد تیموری از بهارستان و امیرمحمد پاس لاری از شهریار
وزن نهم:
۱- علی کاویان فر از شمال شرق
۲- علی حلیمی از اسلامشهر
۳- مهرداد محمدزاده اقدم از چهاردانگه و شهاب زکی از جنوب غرب
وزن دهم:
۱- محمدحسین هاشمی از شمیرانات
۲- محمد خانی از جنوب غرب
۳- میثم سعیدی از چهاردانگه و دانیال الله یاری از شمال شرق
این مطلب بدون برچسب می باشد.
تمام حقوق این سایت برای هیئت تکواندو استان تهران © 1393 - 1403 محفوظ است .