۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 55381
  • 04 اسفند 1400 - 10:38
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار جمعی از مسئولین،مدیران و پیشکسوتان تکواندو تهران با هادی ساعی

دیدار جمعی از مسئولین،مدیران و پیشکسوتان تکواندو تهران با هادی ساعی

مسئولین هیات تکواندو تهران به همراه جمعی ازمدیران،پیشکسوتان،مربیان و داوران تکواندو پایتخت روز گذشته سه شنبه سوم اسفند ماه با حضور در فدراسیون با هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو و پر افتخار ترین المپین ورزشی کشورمان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛در این دیدار بزرگان تکواندو تهران ضمن […]

مسئولین هیات تکواندو تهران به همراه جمعی ازمدیران،پیشکسوتان،مربیان و داوران تکواندو پایتخت روز گذشته سه شنبه سوم اسفند ماه با حضور در فدراسیون با هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو و پر افتخار ترین المپین ورزشی کشورمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛در این دیدار بزرگان تکواندو تهران ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای هادی ساعی ابراز امیدواری کردند تا جامعه تکواندو کشور با همدلی و همزبانی بتوانند این رشته المپیکی را به روز های اوج گذشته باز گردانند.
همچنین مسئولین و هیات همراه تکواندو تهران ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس فدراسیون، حمایت همه جانبه و آمادگی کامل خود را برای هر گونه همکاری جهت موفقیت این رشته پرافتخار و مدال آور در عرصه داخلی و بین المللی جهت به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان اعلام داشته و برای هادی ساعی در این مسئولیت جدید و خطیر آرزوی موفقیت کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram