۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 313
  • 25 خرداد 1388 - 22:10
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :

18 تیم در لیگ های شهرستان ملارد شرکت می کنند

  اولین دوره لیگ تکواندو باشگاههای شهرستان ملارد با حضور 18 تیم در رده های سنی خردسالان و نونهالان در سالن شهدای بید گنه شهرستان ملارد برگزار می شود.   به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: هفته های سوم و چهارم رده خردسالان با حضور 8 تیم و هفته های پنجم ، ششم […]

 

اولین دوره لیگ تکواندو باشگاههای شهرستان ملارد با حضور 18 تیم در رده های سنی خردسالان و نونهالان در سالن شهدای بید گنه شهرستان ملارد برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: هفته های سوم و چهارم رده خردسالان با حضور 8 تیم و هفته های پنجم ، ششم و هفتم رده نونهالان با حضور 10 تیم روز جمعه 29 خرداد ماه صورت می پذیرد . بر این اساس باشگاههای یاری (الف)، یاری (ب)، شهدای ملارد ، ایلیا ، فردوسیه ، ارم ، شهید ثمری و استقلال در رده سنی خردسالان و باشگاههای یاری(الف)، یاری (ب)، شهید ثمری (الف)، شهید ثمری (ب)، ارم ، شهدای ملارد ، ایلیا، شهدای بیه گنه ، استقلال و پرشان در رده سنی نونهالان به رقابت می پردازند.

ضمناً تاکنون در رده سنی خردسالان باشگاه یاری (الف) با 6  امتیاز در جایگاه اول است و باشگاه شهدای ملارد با 4 امتیاز در جایگاه دوم و باشگاه یاری (ب) در مکان سوم قرار دارد ودررده سنی نونهالان باشگاه یاری (الف) با 12 امتیازو باشگاه ثمری (ب) با 19 امتیاز و باشگاه ارم با 9 امتیازبه ترتیب تیمهای اول تا سوم را تشکیل می دهند.

لازم به ذکر است مسئولیت برگزاری لیگ شهرستان ملارد بر عهده محمد رضا یاری می باشد .

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram