۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » تازه های خبر » خبر های ویژه
تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در پی درخشش تکواندو کاران تهرانی در مسابقات قهرمانی۲۰۲۲ آسیا

تبریک مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در پی درخشش تکواندو کاران تهرانی در مسابقات قهرمانی۲۰۲۲ آسیا

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، درخشش تکواندو کاران تهرانی در بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی ۲۰۲۲ آسیا و هفتمین دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی قاره کهن در کره جنوبی را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان ،در پیام “علی جوادی” […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، درخشش تکواندو کاران تهرانی در بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی ۲۰۲۲ آسیا و هفتمین دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی قاره کهن در کره جنوبی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان ،در پیام “علی جوادی” آمده ‌است:
تکواندو استان تهران باز هم قدرت و توانایی خود را به رخ کشید و این بار مسابقات قهرمانی ۲۰۲۲ آسیا در کره جنوبی شاهد هنرنمایی تکواندو کاران ارزنده پایتخت بودیم که با شایستگی مدال های رنگارنگی را برای خانواده بزرگ و سرافراز تکواندو و جامعه پرافتخار ورزش و جوانان استان به ارمغان آوردند.
“ناهید کیانی” و “مبینا نعمت زاده” هوگوپوشان شایسته تهرانی با کسب مدال های طلا و نقره مسابقات قهرمانی آسیا خوش درخشیدند؛ کیانی با کوله باری از مدال های ارزشمند، مدال طلای آسیا را به کلکسیون افتخارات خود افزود و نعمت زاده جوانترین ملی پوش کشورمان در اولین تجربه خود، به نشان نقره آسیا دست یافت تا امیدی باشد برای آینده تکواندو تهران و ایران. همچنین”امیررضا مهربان” و “نادر خدامرادی” پومسه روهای تهرانی نیز بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا ایستادند تا همچنان برای ایران اسلامی افتخار آفرین باشند.
به نمایندگی از جامعه ورزش و جوانان استان، این موفقیتها را صمیمانه تبریک می‌گویم، امیدوارم تکواندو استان تهران همواره در جاده پیروزی و افتخار به راه خود ادامه دهد و در جمع بزرگان همیشه سربلند تکواندو ایران، پرچمدار مدال آوری و قهرمانی باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram