۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » تازه های خبر » خبر های ویژه
با طلای آسیا،کلکسیون افتخارات ناهید در قاره کهن کامل شد
در بیست و پنجمین دوره قهرمانی آسیا؛

با طلای آسیا،کلکسیون افتخارات ناهید در قاره کهن کامل شد

ناهید کیانی تکواندوکار وزن ۵۳- کیلوگرم کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا با برتری مقابل نماینده ازبکستان در فینال مدال طلا این دوره از رقابت‌ها را بر گردن آویخت.   به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ، بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲– کره جنوبی با حضور ۲۲۹ تکواندوکار از ۳۴ کشور […]

ناهید کیانی تکواندوکار وزن ۵۳- کیلوگرم کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا با برتری مقابل نماینده ازبکستان در فینال مدال طلا این دوره از رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

 

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ، بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲– کره جنوبی با حضور ۲۲۹ تکواندوکار از ۳۴ کشور از امروز (جمعه– ۳ تیر ماه) در سالن “هوبان ” چنچئون در حال برگزاریست .

 

ناهید کیانی هوگوپوش شایسته تهرانی در وزن ۵۳- کیلوگرم نماینده کشورمان بود که برای چهارمین بار حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را تجربه می کرد و با برتری مقابل کایوموا ازبکستانی به مدال ارزشمند طلا این دوره از رقابت‌ها رسید.

 

ناهید پس از یک دور استراحت در گام نخست در مقابل “کانابال” از فیلیپین به برتری رسید و در مرحله نیمه نهایی مقتدرانه “وانگ ژیالو “چینی را از پیش رو برداشت و فینالیست شد .

 

کیانی در فینال با برتری مقابل تکواندور مطرح ازبکستانی با شایستگی مدال طلای قهرمانی آسیا را به کلکسیون افتخارات خود اضافه کرد .

 

مهروز ساعی و ندا زارع مربیان تهرانی تیم ملی در این رقابت ها هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram