۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 44649
  • 08 شهریور 1398 - 15:35
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :
سردار کوثری : قهرمانان ما وفادار به ولایت هستند
درگردهمایی بزرگ تکواندو استان تهران،

سردار کوثری : قهرمانان ما وفادار به ولایت هستند

جانشین قرارگاه ثارالله گفت : این که چنین قهرمانانی را تربیت کرده اید که ثابت کرده اند وفادار به ولایت و ادامه دهنده راه شهدای عزیزمان هستند، تحسین برانگیز است . سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله که در گردهمایی بزرگ تکواندو کاران دختر و پسر استان تهران، که باحضور دوازده هزار ورزشکار تحت عنوان میثاق […]

جانشین قرارگاه ثارالله گفت : این که چنین قهرمانانی را تربیت کرده اید که ثابت کرده اند وفادار به ولایت و ادامه دهنده راه شهدای عزیزمان هستند، تحسین برانگیز است .

سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله که در گردهمایی بزرگ تکواندو کاران دختر و پسر استان تهران، که باحضور دوازده هزار ورزشکار تحت عنوان میثاق با ولایت در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، حضور داشت در سخنرانی که ایراد کرد با ادای احترام به ارواح پاک شهدا ، بیان داشت :

درود و سلام به ارواح پاک شهدا به خصوص شهدای رشته تکواندو ، آنچه که مسلم است این است که شما عزیزان و ورزشکاران ،  افتخار وطن و ادامه دهنده راه شهدای عزیز هستید .

جانشین قرارگاه ثارالله تصریح کرد : به دست اندرکاران این رشته به خصوص به برادر عزیزم آقای فولادگر رئیس فدراسیون و همینطور آقای خلیلی رئیس هیآت تکواندو تهران که اینچنین شاگردانی را تربیت کرده اند تبریک می گویم که چنین قهرمانانی را تربیت کرده اند که ثابت کرده اند وفادار به ولایت و ادامه دهنده راه شهدای عزیزمان هستند .

وی یادآور شد :  من هم با چند تن از این عزیزان هم رزم بودم از جمله شهید بزرگوار صفا مظفری که عضو تیم ملی تکواندو  بود و در همان سالهای اول پیروزی اتقلاب اسلامی که به جای رفتن به دوره های پیشرفت خود،  همه چیز را پشت سر گذاشت و برای دفاع از خاک و ناموس وطن به جبهه رفت تا دشمنان این کشور و مردم عزیز را از این مرز و بوم بیرون کند و در نهایت هم به شهادت رسید .

سردار کوثری افزود : دست مریزاد و خداقوت به همه شما عزیزان و به خصوص قهرمانان این رشته می گویم که هر زمانی که  مسابقات تکواندو را در عرصه های بین المللی می بینیم با قهرمانی و بالا بردن پرچم عزیز کشورمان، باعث خوشحالی مردم می شوید .

جانشین قرارگاه ثارالله خاطرنشان کرد :  امام رحمت الله و مقام معظم رهبری فرمودن که شما می توانید و این همان تواتستن است که دشمنان ما چه در روی تشک و چه در زمین بازی از قهرمانان ما وحشت دارند و این همان درسی است که شهدا به ما داده اند که ما می توانیم .

وی افزود : شما عزیزان در این گردهمایی بزرگ با شعار میثاق با ولایت حضور پیدا کرده اید تا به همه دنیا نشان دهید که می خواهید ادامه دهنده راه شهدای  گرانقدر باشید .

سردار کوثری تصریح کرد : پشت سر ولایت فقیه ادامه می دهیم تا اینکه نشان دهیم تحریم و تحریم ها بر این کشور و ملت عزیز اثری نخواهد گذاشت نه تنها در پیشرفت تکنولوژی بلکه در ورزش نیز ما قهرمانی خودمان را در روی تشک مسابقه نشان می دهیم تا اینکه به همگان ثابت شود که ما محکم و باصلابت راه شهدای عزیز را ادامه می دهیم .

وی ادامه داد :  به خصوص شما جوانان عزیز باید ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر باشید تا روح این عزیزان که ناظر و شاهد اعمال ما هستند شاد شود تا ان شاالله روسفید باشیم که به لطف خداوند اینچنین هم شده است .

سرداد کوثری در پایان یادآور شد : باید آنچنان عمل و حرکت داشته باشید که باعث شادی روح شهدا شوید که قهرمانان واقعی هستند تا ان شاالله باعث ناامیدی دشمنان شود تا بدانند که این کشور و ملت عزیز به خصوص جوانان این مرز و بوم در گام دوم انقلاب یعنی چهل سال دوم در عمل با پیشرفت ها و قهرمانی های خودشان در آینده یک الگو برای جهانیان خواهند بود .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram